Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátnőm nem akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm nem akarja bevenni az esemény utánit, mert fél a mellékhatásaitól mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 14:00
1 2
 11/20 napietus ***** válasza:
37%
kérdező: meséld el a mamájának, mi történt, majd az szépen rábeszéli, hogy vegye be azt a tablettát (ha az én lányom lenne, le is nyomnám a torkán, ha nem veszi be szépszerével).
2011. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

"persze, ő dönti el, aztán meg tartja a markát tartásdíjért. annyira undorító az ilyen :S"


Jó, mondom, erről lehetne vitázni, hogy mi az undorító meg mi nem. De attól még az a helyzet, hogy az ő teste, és azt csinál, amit akar.


Egy férfinak bele kellene gondolni ebbe is. Ha odaállít a csajához, hogy csináljuk gumi nélkül, akkor el kell gondolkodnia azon, hogy bizony a leányzó teherbe eshet. És ha teherbe esik, akkor az ő joga eldönteni, mit csinál a gyerekkel. Ezért kellene védekezni.

Most rá lehet kenni a lányra, hogy ő a szemét, de a fiú is legalább annyira idióta...

2011. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
84%
húzzál gumit!
2011. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Szóval szerintem az is épp ugyanolyan undorító, mikor a srác nem hajlandó gumit húzni, aztán ha baba lesz a dologból, akkor meg el akarja küldeni a csajt aborutszra. Meg ha nem húzza ki esetleg időben, akkor szedje be a tablettát...

Talán nem mindig a másikra kellene hárítani a felelősséget, mert az is ugyanennyire undorító dolog.

Sok férfi úgy gondolja, hogy "nem baj, ha összejön a gyerek, majd elküldöm a csajt kaparásra".

2011. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 napietus ***** válasza:
37%

"Most rá lehet kenni a lányra, hogy ő a szemét, de a fiú is legalább annyira idióta..."


így van, ezért írtam, hogy kettőjük közös felelőssége, mert a közös felelőtlenségük vezetett idáig.

2011. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Terhességnek több mellékhatása lesz, beszélj a fejével meg egy orvossal, minél később veszi be annál inkább baj lehet.
2011. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%

Bizonyos szempontból igaza van.

Nem tudom, mit műveltetek, de ha azt írod, hogy lehet, még a szűzhártyája is megvan, akkor olyan 5% lehet az esély a terhességre: legfeljebb.

Ellenben 100%, hogy hónapokra felborítja a hormonháztartását, ha beveszi a tablettát.



A legtöbben úgy rohangálnak az esemény utániért, meg úgy ajánlgatják itt az oldalon is egymásnak, mintha mentolos cukorkáról lenne szó.


Nem az!!

Nem arra találták ki, hogy ha egy csepp előváladék hozzáér a mufflonhoz, akkor a csaj rohan, és bekapkodja.

Arra van, ha védekezés nélkül szexeltetek, beleélveztél, vagy kiszakadt a gumi, akkor legyen "mentőöv".

És nem 100%, hogy a beágyazódott petesejt kilökődik, tehát ez a módszer sem megbízható, kb. az esetek 10%-ban a terhesség megmarad.


Legközelebb majd meggondolod, mit hová dugsz, és veszel-e gumit, most meg paráztok egy darabig.


Amennyiben a barátnőd vesebeteg tényleg, akkor teljesen jogos, ha nem kap be egy lórúgásnyi hormont, ha nem indokolt.

Indokolt esetben se biztos, hogy a doki neki felírná.

2011. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
peteérés elött történt meg a dolog és a nőgyógyász azt mondta, hogy betegsége ellenére is beveheti
2011. júl. 10. 15:49
 19/20 napietus ***** válasza:
0%
az orvosra sem hallgat? tényleg buta akkor...
2011. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az sok tényezőről függ, hogy terhes lesz-e. Mivel nincs rálátásom a körülményekre így azt mondom ,ha nem akarja bevenni megértem.


Szépen végigizgulnod vele ezt a pár napot. Aztán elgondolkodtok arról, hogy tudjátok-e a továbbiakba felnőttek módjára kezelni a szexuális életet.


Ami jó hír, hogy nem volt peteérés és elvileg nem dugtad be mélyre (nem szakadt át a szűzhártya). Azt már nem tudom elsültél-e, de ez rontja az esélyeiteket.


Én azt mondom kevés az esély rá. De légy szíves fogd fel, hogy nem elébb szórakozunk és aztán felelőtlenül vagdalózunk össze-vissza ->tömjük az asszonyt erős hormonkészítményekkel. Tessék felelősséget vállalni!


Aki a farkát már be tudja dugni a lyukba, az gondolkozni is tudd.

2011. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!