Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor elkezdtetek szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elkezdtetek szexuális életet élni bennetek volt az a kicsi "félsz"?

Figyelt kérdés

Nekem most lesz a 2. alkalom, óvszerrel fogunk védekezni, csak mégis bennem van ez egy kicsit. Lehet azért mert még igazán nem élek aktív nemi életet(ezért nem is akarok még most tabit szedni). De úgy tudom ha szakad a gumi, azt biztos észre lehet venni, mivel akkor szakad az egész, ugye?

A hülye válaszoktól kíméljetek.

L, 18


2009. márc. 30. 19:01
 1/6 anonim válasza:
100%

Nekünk szakadt már ki gumi, de mi nem vettük észre, csak miután már megtörtént az aktus...volt egy hónap idegeskedés.

Szerintem nyugodtan szedhetnél tablettát, az a legbiztosabb és a mensid is pontosan jön meg tőle.

2009. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell az a szaros tabi!Használj hozzá Pharmatex hüvelykúpot...
2009. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell így ítélned a tabit senki se ítéli el a kúpodat!

Mindenki azt használ amit szeretne!


Igen észre hete venni ha, kiszakad... :S:S de aktus után megtöltheted vízzel hogy, biztos légy benne!!!

Nálunk sajnos az egész átszakadt! Azóta tabletta.

2009. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"szaros tabi"... Ez igazán kultúrált hozzászólás volt, köszönjük. Egyébként szerintem is a tabletta a legkényelmesebb és biztonságosabb védekezési mód. A gumival az a gond hogy kicsit kiábrándító és én is attól féltem annak idején hogy lecsúszik vagy kiszakad.
2009. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A gumi akkor tud lecsúszni, ha a srácnak nincs rendes makkja (amolyan gombaforma, vannak ilyenek, akiknek meg kellett műteni, és nem lett olyan karimás) és/vagy kicsi a péló. Nem kell félni, pózcserénél mindig megnézem az óvszert én is, meg meg lehet érezni, ha kirepedt, ugyanis egyből megvan az érzés és a hőmérséklet változása.
2009. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én halál para voltam végig...Úgyhogy 1 hónap után tabit írattam.
2009. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!