Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdődő szexuális élethez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdődő szexuális élethez van szükségem tanácsokra, nézz bele ha van kis időd!?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt már több barátnőm is ( 4-5) általában komoly kapcsolat volt és szerelmen alapult, de én belefáradtam a nők rengeteg különféle igényeibe (ez az állapot szerintem csak átmeneti) és találtam egy lányt akivel szerelem nélkül vagyunk nyílt kapcsolatban, igazából smárolni dumálni járunk össze, hülyülünk sokat szóval én úgy érzem így szinte minden pozitívuma megvan a dolognak kötöttségek nélkül. Vele gondoltam rá először hogy jó lenne elkezdeni a szexet, és ő is hasonlóképpen érez. Az izgalom kedvéért úgy terveztem, hogy kibicajozunk egy szép rétre, leterítek egy pokrócot, kemping stb, és utána megejthetnénk a dolgot. Egyébként romantikus típusnak érzem magam. Viszont belegondoltam a terhesség veszélyébe, és nem viccelek fél éjszaka ezen filóztam és teljesen elvette a kedvemet.. Semmi kedvem óvszert használni mert az milyen már hogy felhúzok valamit a farkamra, teljesen elrontja a varázsát.. Vele se szeretnék tartós fogamzásgátlót szedetni csak mert hetente-kéthetente összejárnánk.. Egyébként nincs sok pénzem de szüleim nagyon gazdagok csak a szexről semmiképp sem szeretnék beszélni nekik, még a barátnőimet is csak akkor mondom el nekik ha muszáj :) Egyébként jó a viszonyunk de úgy gondolom hogy ez az én magánügyem. Tanácsokat, ötleteket várok, bármi amit úgy gondoltok ha hasznos lenne tudnom, nem csak ez utóbbi kérdésben.

Kérlek kulturált válaszokat, és nagyon köszönöm ha válaszoltok! Értelmes fiú vagyok, 10 éve kitűnő szóval tisztában vagyok a biosszal :) 16/F


2011. aug. 5. 12:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
8%
stréber k.csög hogy kerültél te egyáltalán p.na közelébe?
2011. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz meg a gumival, nem vészes. Ok, sokat ront az élvezeten, de hidd el, ez a kisebbik rossz!
2011. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

te az óvszeren kívül semmit nem tehetsz, de a barátnődnek el kellene mennie nőgyógyászhoz, mert ott tudnak ajánlani különféle fogamzásgátlási eszközöket, módszereket...

amúgy szerintem nem veszi el a varázsát az egésznek az óvszer, tök normális... (régen talán elvette mikor még birkabélből volt)

2011. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azért mert valaki szeretne valamit elérni az életben, még nem stréber köcsög. A génjeim olyanok hogy napi fél óra tanulással is nagyon jól boldogulok a többit pedig értelmesebb dolgoknak szentelhetem :) Egyébként Cambridgebe megyek egyetemre :) De ez nem lényeg, kérek kulturált válaszokat te pedig a marhaságaidat tartsd meg magadnak..
2011. aug. 5. 12:59
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi az utóbbi 2 hsz-előnek, ilyen válaszokra számítottam és köszönöm is őket :) Szegeden tudna valaki helyet ajánlani óvszervásárlásra? Vagyis így általában nem kötnek beléd hogy ilyen fiatalon vagy hogy milyen a csaj v ilyesmi?
2011. aug. 5. 13:00
 6/25 anonim ***** válasza:

kb mindenhol lehet, de ha egy kicsit szégyenled, akkor menj el a környéketekről egy boltba...

tescoba nekem beszóltak, úgyhogy a barátomnak kellet megvenni, mert ő már 20..

16/L

2011. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát pedig gumit kell húznod, nincs mese.

És ezt a jövődre nézve is kijelenthetjük.


Utálom ezeket a kijelentéseket, hogy én már pedig gumit nem húzok.


Tudod mennyi mindent elkaphatsz? Nyilván még egy szűz lánytól nem fogsz (bár a gomba nem szüzesség kérdése), de később, amikor már szexuálisan aktív lányokkal, nőkkel hoz össze a sors, ott már kötelező a gumi. Vica-verza.


De ha nem is a betegségeket nézzük, gyereket gondolom még nem szeretnél.

A megszakításos módszer nem ad teljes biztonságot, főleg a szexuális életet most kezdő fiúnak, aki még nem érzi, hogy mikor kell kiszállni, aki még nem tudja úgy elhúzni, és kontrollálni.


A másik, hogy bárki mondhatja azt az éppen aktuális barátjának, partnerének, hogy szed fogamzásgátlót. Az már másik kérdés, hogy be is veszi-e.


Szóval ne idegenkedj, húzz gumit, nem fog leszáradni tőle a p@csöd:)

És nyugodtan is fogsz tudni aludni:)

2011. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Pharmatex.hu, nézd meg.
2011. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Szia.:) figyu.. bármelyik gyógyszertárba lehet kapni esemény utáni tablettát.. nem olyan drága és van amelyiket recept nélkül is kilehet váltani.. gondolom egyértelmű hogy sex után kell bevennie a csajszikának :))
2011. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

a gumi abszolut nem gázos...mint előttem is írták, rengeteg nemi betegségtől megóv...ha neked még így is gázos, akkor beszéld meg a bnőddel és mondd meg neki menjen el orvoshoz és kérdezze ki a véleményét, mert vannak olyan fogamzásgátlási eszközök, amelyek csak alkalmakra szólnak. Sok féle van de komolyan...tv-be is reklámozták...

Am meg ha ez se jön be akkor ott a "kiszállós" módszer hogy nem benne mész el hanem a hasán például...meglehet oldani ha ennyire kényes és rutintalan vagy...


sok sikert.....


L21

2011. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!