Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ha átmérő 4cm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha átmérő 4cm a szerszámom milyen óvszert használjak? Csak normális kérdéseket kérek!

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 15:44
 1/9 A kérdező kommentje:
kérdések- válaszok+
2011. júl. 13. 15:45
 2/9 anonim válasza:
már bocsi de a 4cm átmérő az kb akkota mint egy ceruza!! nem mértél el valamit?
2011. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
átmérő 4 cm nem mm hanem centiméter!!!;)
2011. júl. 13. 15:51
 4/9 anonim válasza:
jaaa, gépész szemmel kicsit másként néztem az átmérőt de már gondolom h h mérted.. sztem egy átlagos gumi megfelel:)
2011. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is gépész vagyok akkor aztmondom h átmérő 40 es de úgy mégis márka és fajta??? milyet nem tom !!!
2011. júl. 13. 15:58
 6/9 anonim válasza:
durex, lifetsyles és még kismillió fajta.. én mostanába spec durex love-t használok
2011. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi akkor lehet h nekem is a lesz küszi a tanácsot :)
2011. júl. 13. 16:04
 8/9 Emzeeperix válasza:
Az óvszerek méretét úgy szokták számozni, hogy kerület/2. Ha neked 40 mm az átmérője, akkor kb. 62 mm a kerület fele. Persze az is számít, hol mérted, a tövénél vagy a végén :-). Ha a végén mérted, akkor a normál 52-54-56-os méretűeket aligha fogod tudni felhúzni. Véletlenül ismerek valakit, akinek ekkora :-), és ő Pasante King Size-ot használ. De ha a tövénél mérted, akkor kisebb is jó lesz,
2011. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lol, tök mindegy milyen gumit veszel, ha a fejemre rá tudom húzni akkor a te kis 4 centidet sem fogja szorítani .. teljesen mindegy..NYÚLIK!!! MINT EGY SZTRECCS GATYA.. VÁGOD?
2014. júl. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!