Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még, , normális, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még, , normális, , lányok? Akik nem pénzfüggők és nem használják ki az ember érzéseit? 20/F

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnik úgy hogy eltorzult a világ ?
2011. jan. 5. 21:18
1 2
 1/12 szamóca. ***** válasza:
van. ugyanannyi van belőle mint azokból a pasikból akik nem csak meghuznak és otthagynak, vagyha melletted maradnak nem csalnak meg.
2011. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100lanybol 1 biztos ilyen:P
2011. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem igenis vannak ilyenek!

Én például ilyennek érzem magam. Bár még nem volt kapcsolatom, de voltam már szerelmes... És én sosem azt nézem, hogy mennyi pénze van és ehhez hasonlók.

Én a belsőt nézem, nekem az a fontos...

És szerintem nem használok ki senkit, se anyagilag, se érzelmileg.

A barátaim számíthatnak rám, ha bármi gondjuk van, és meghallgatom őket türelmesen. És én is számíthatok rájuk, ami nálam nagy szó, mert pont emiatt, hogy kissé hiszékeny is vagyok, sokan rászedtek már :S

Úgyhogy a válaszom az, hogy szerintem léteznek normális lányok is

15/L

2011. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Látom itt is folyik az okosok gyűlése:) miért ne lenne? nem kevés ahogy egyesek gondolnák. Ők is mernek 20 vagy 50 nőt közeli ismerősként és abból az egész világot ismerik:):):)
2011. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom te meg nem vagy annyira okos hogy felfogd a ,,világ,, szót képletesen értettem ....
2011. jan. 5. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne? Csak lehet olyanokkal találkoztál,akik pont nem olyanok. Nézz körül és találsz egy csomó rendes lányt...
2011. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező az első két válaszolonak szólt, de azért te se lehetsz okos ha ilyet kérdezel:S neked se ártana kinyitni a szemed és akkor szóljál vissza:)
2011. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ilyen nőket szerintem itthon Magyarországon nem találsz!!!!!
2011. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Órákat lehetne arról zengeni, hogy mind2 nemben van olyan, aki csak kihasználja a másikat. De akkor sem lehet általánosítani.

Ja és, el se tudod képzelni, hogy kis hazánkban hány ilyen van, mert egy csomó lány az ösztöndíjából él, hogy még a szüleit se nagyon kelljen lehúznia.

Szóval vannak normális lányok és srácok!

2011. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni, hogy az ilyen emberek hol ismerkednek. Az összes lány, aki a környezetemben van megsértődik, ha túl sokat költ rá a barátja...Ha intelligens lányok társaságát keresed, akkor nem, vagy csak lényegesen ritkábban fogsz ilyen problémákba ütközni. Sajnos az intelligens lányokat általában megd*gni is nehezebb, mint a discoban fellelhető buta p*csák többségét...
2011. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!