Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fájnak melleim és úgy érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájnak melleim és úgy érzem mintha csomók lennének benne. A fogamzásgátló a hibás?

Figyelt kérdés
Lassan 15 napja szedem a lindynette20-at és ezek a tünetek jelentkeztek.
2009. márc. 31. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyen hamar nem hinnem megteltel volna csomokkal. ha a fog.gatlo az ok. a mell amugyis kicsit "darabos" tapintasu ha jobban megnyomkodod. nekem volt csomom, de az egyertelmuen kemeny, kulonallo volt es jol tapinthato. menj el ekora. mamografia fajdalmas es fiataloknak nem csinaljak, de az eko nem kellemetlen es jol kimutatja a gond van.
2009. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szedem és az 1.2. levélnél majd szétszakadtak a melleim. A szünetben enyhült, mivel nem szedtem, de újra visszajött. Most, a 3. levélnél is érzem, de már enyhébben. A csomókhoz szerintem több idő kell, de szerintem ha nem vagy biztos, keresd fel a dokid...
2009. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. valaszolo, mar ne haragudj de ha ilyen mellekhatasai vannak miert szeded??

kedves kerdezo, ha neked is ilyen tuneteid vannak allj le vele azonnal!!!! es fordulj orvoshoz. hidd el nekem, 1 par jo szeretkezes sem eri meg h megmutsenek, heggel elj eleted vegeig es folyton parazz h megint lesz 1 csomod, h tonkretedd a hormonhaztartasod, stb.

2009. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem hagytam abba, mert 3 hónap várakozást javasolt a doki. Ha akkorra se szűnnek a tünetek, akkor váltani kell. Elhiheted, hogy nem élvezem a mellékhatásokat, mert vannak más hatásai is...De igyekszem türelemmel lenni...
2009. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rabszolganép vagytok. Szeditek a szörnyű fogamzásgátlót, ahelyett hogy a pasitokat rávennétek a gumi használatra...

Nem lesz itt emancipáció soha.

2009. ápr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Válszat kértem nem kritikát és bírálatokat...!(az előttem szólóhoz)A többieknek köszönöm.
2009. ápr. 1. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és nem a pasit kell rávenni legtöbbször az óvszer használatára,én gyülölöm,mert már fogamzásgátlót használok.Amikor elöfordult,h kimaradt egy szem,gumival védekeztünk és rohadtul rühelltem,mert nem érzek benne semmit,ja és a pasi is lelankad,meg körülményes az egész.Inkább én nem akarok gumit huzni,nem a pasim.DE ha egyszer muszáj akkor muszáj
2009. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lány voltam L/20
2009. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!