Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lassan kezdek begolyózni. Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan kezdek begolyózni. Ti is féltetek az elsőtől?!

Figyelt kérdés

Rettenetesen félek lefeküdni a barátommal, pedig lassan lassan eljön az ideje... állandóan a netet bújom a legjobb fogamzásgátló módszerért, de mindenhol cs azt látom, h még a legbiztosabb is "csődöt mondott"... nem akarok tablettát szedni, de csak az óvszerben nem tudok bízni... a barátom és én is szüzek vagyunk, és félek attól is, hogy mivel neki még nincs tapasztalata, esetleg rosszúl helyezi fel a gumit, vagy ilyesmi...

ti is ennyit stresszeltetek a dolog előtt? mit tegyek h kicsit lenyugodjak?? L/17


2011. júl. 14. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Először is nyugodj meg. Azután, maradj nyugodt. Keveset isztok ti fiatalok, az a baj.
2011. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)) talán...
2011. júl. 14. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy amíg nem veszel mély levegőt, és nem intesz búcsút a félelmeidnek, addig neki se álljatok a szeretkezésnek. Ha nem tudsz ellazulni, inkább meg se próbáld, mert csalódni fogsz. Ezen kívül csak annyit tudok mondani, hogy ne aggódj, ne görcsölj. Sokkal veszélyesebb az utcán sétálni, mint akár gumi nélkül csinálni.
2011. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Legelőször én anyumhoz fordultam, vagyis inkább ő ült le velem beszélgetni, hogy ha eljön a pillanat, mindent tudjak (hogyan húzzuk fel a gumit stb stb.). Nekem van olyan jó kapcsolatom anyuval, hogy bármit meg tudok vele beszélni, esetleg te is fordulhatnál édesanyádhoz.

A kapcsolat elején én is elleneztem a fogamzásgátlót, de most összeteszem a két kezem, hogy ezt szedem, ugyanis egyszer már kilyukadt a gumi, bár eleve, hogyha gyógyszert szedsz, akkor védekezni sem szükséges...Ú

Teljesen túlgörcsölöd az egészet, a legjobb ha leülsz a pároddal és szemtől szembe beszéltek erről, hogy ő mit tud és te mit tudsz...

17/l

2011. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi :) barátod gyakorolhatja az óvszer felhúzását nélküled is... lehet meg is teszi :P ha ennyire félsz, akkor 1. ne az ovulációdkor szeretkezzetek először 2. ne benned menjen el, ha gondoljátok 3. vegyetek vastagabb falú óvszert. Tablettát még valóban ne szedj szerintem.
2011. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Anyuval nem olyan a kapcsolatom, hogy ilyesmiről tudjak vele beszélni, sajnos...

A barátommal sokat beszélünk a dologról, szerinte túlreagálom a dolgot (jó, nem ilyen nyíltan mondta, de ez volt a lényeg) és túl sokat aggodalmaskodom... azt mondta, annyit vár rám, amennyit akarok.

Szeretem őt,és ő is szeret, de ahogy egyikőtök mondta, addig amíg nem tudok ellazulni, meg se szeretném próbálni... Az a baj, hogy sokszor már úgy vagyunk, hogy nagyon nagyon akarom, de mindig megálljt parancsolok magamnak...

2011. júl. 14. 11:19
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a válaszokat! nagyon hasznosak voltak!:)
2011. júl. 14. 11:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi te nő :)

Nem szokott baki előfordulni a gumival.

Mi is azzal kezdtem,és most is úgy védekezünk. "Hál istennek" eddig még nem volt semmi baj.

Nem kell erre ennyire rágörcsölni,csak oda kell figyelni a dolgokra és jó lesz minden,nem lesz baj.

Bízhatsz a gumiban,csak használjátok jól :)

És egy tanács: Az aktus után,le lehet ellenőrizni,hogy nem volt-e lyukas.

A végét szorítsd össze rendesen,és ha nem spriccel,folyik ki belőle rendben volt minden. Mi így szoktuk :)


Sok sikert,és nyugodj meg egy kicsit :)

19L

2011. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Félni nem féltem,csak egy kisebb izgalom volt rajtam. Ha félsz,akkor még várjatok,hagyd,hogy letisztuljanak a dolgok és ha az segít,akkor beszéljetek meg mindent előtte. Ha a gumi az egyetlen para,akkor azt javaslom,hogy szerezzetek be mellé spermicidet (mondjuk pharmatex tabletta) így tudtok kombináltan védekezni,ettől is nyugodtabb leszel. Stresszoldásnak pedig kezdhetitek vmi romantikus borozással/pezsgőzéssel a dolgot.
2011. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!