Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt-e olyan, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e olyan, hogy azért nem randiztatok valakivel mert annyira rondának gondoljátok, hogy féltetek, hogy elkapjátok ti is?

Figyelt kérdés

- vagy talán csak startból feltételezitek, hogy úgysem lesz belőle semmi ezért el sem mentek a randira vagy csak baráti taliba egyeztek bele


-23f vagyok , még nem volt barátnőm , nem csókolóztam, még randin sem voltam csak baráti találkozón

- még mielőtt mindenki leszólna igenis próbálok ellene tenni de ha mindenki startból elutasít mi a francot tegyek? - pedig sokak( jó barát szinten levő lányok vagy haverok kedvesnek , viccesnek tartanak ( nem vagyok viccgép csak néha a helyzethez ha illik valami akkor probálkozm valamivel)


2011. júl. 4. 00:05
1 2
 1/20 Futurare ***** válasza:
késői órákban szarul esne az őszinteség...
2011. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt olyan..ha annyira ronda egy srác hogy szégyellném akkor is elmentem,de akkor másképp viszonyultam hozzá.És összehaverkodtam vele ..persze csak ha kedves volt.
2011. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mondom azt, hogy örülj, mert...

A. nem jelentettek fel

B. nem vertek meg

C. nem lettél nemi beteg

D. apja nem szekált

E. pszichopata exfickója nem vágta át a torkod

F. meztelen képeid nem kerültek fel a netre

G. nem próbáltál szakítás után még rohangálni a csaj után hónapokig, eredménytelenül

2011. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem, még nem volt ilyen.. :)
2011. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Próbálj neten ismerkedni, ahol először a belsőd alapján alakul ki rólad benyomás. Bármennyit szidnak minket érte, ha egyszer a srác külsejét látjuk először, akkor nem nagyon tudjuk más alapján eldönteni, hogy vonzó e számunkra, vagy nem... Egyébként valakinek biztos, hogy tetszel a környezetedben is, ha egyszer sokan tartanak kedvesnek, viccesnek... ha valaki ismer ilyen szinten, akkor emiatt simán érdeklődhet irántad komolyabban. Próbálj jobban körbenézni.
2011. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A külső csak addig számít, amíg nem ismersz meg valakit közelebbről. Ha a kinézeteddel nem vonzod a lányokat, akkor meg kell várni, amíg megismernek, közelebb kerültök egymáshoz, és csak utána kezdeményezni férfiként. Sokan így jönnek össze munkahelyen, iskolában, kollégiumban, vagy bármi olyan helyen, ahol kötetlenül meg tudják ismerni egymást. Nem csak első látásra létezik vonzalom, viszont ha valaki érzi a vonzalmadat, miközben nála még nem alakult ki, az elriasztja.
2011. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom h ezt kell mondanom, de ha csúnya vagy, esélyed sincs h komoly bnőd legyen. Neten szintén kép alapján ítélnek meg, és ha esetleg nem küldesz képet, v jobban nézel ki képen, akkor az első találkozásnál fognak csalódni. Amit az utolsó válaszoló írt, az azért nem jó, mert mire megismer a lány, elkönyvel barátnak és/vagy összejön mással. Sajnos a lányoknak csak a külső számít, ez van.
2011. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. A válaszod előtti két választ szerintem lányok írták (a korábbit biztosan), ráadásul tapasztalatból. Attól, hogy neked eddig nem volt szerencséd, másnak még lehet. A humor és a kedvesség igenis nagyon sokat számít egy igazi nőnél. Persze vannak felszínes nők, de róluk hamar kiderül, hogy azok. Erre nyilván az lesz a válaszod, hogy "minden nő ilyen", de ezt a kommentet eleve inkább azért írtam, hogy a kérdezőre ne ragadjon át az alaptalan pesszimizmusod. Talán két nő jobban tudja, hogy mi kell a nőknek, mint egy férfi :)
2011. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalatból írtam, amit írtam. Hány ronda srácot láttál már szép bnővel, v egyáltalán bnővel? Mert én egyet se.

Egyébként a nők nem tudják, mi kell nekik :)

2011. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én sok szép nőt láttam már ronda pasival. Eleve relatív, hogy kinek mi a szép. Van két nagyon szép barátnőm, szó szerint ostromolják őket a pasik, az egyiknek olyan barátai voltak, akik szerinte jóképűek, szerintem nagyon messze állnak tőle. A másik lány meg sose jött össze olyan pasival, akiről úgy érezte, hogy csak azért akar járni vele, mert milyen jól mutat együtt két szép ember. A mostani barátjáról tudja, hogy nem egy adonisz, de pont a humoráért meg a kedvességéért halál szerelmes bele. Elhiszem, hogy te is tapasztalatból írtad, amit írtál, de érted, attól, hogy te valamit még nem láttál, az nem azt jelenti, hogy az a dolog nem is létezik. Más nők nevében nem tudok nyilatkozni, de magamról tudom, hogy így 23 évesen, 150 körüli IQ-val, pontosan tudom, hogy mi a jó nekem. Az előző barátomat kb 200 lány akarta megszerezni a szakítás után, mert klasszikus értelemben véve "jó pasi". A mostani barátomnak, akibe igazán szerelmes vagyok, én vagyok az első komoly barátnője. Ezeket csak tényként mondom, nyilván a mostani barátom számomra sokkal jobb pasi, mert kedves, vicces, nagyon értelmes és férfias. Másrészről meg, megint elmentünk abba az irányba, hogy jó-jó, lehet, hogy lesz barátnője, de a szép nőknek nem a ronda pasik kellenek... namost akkor a férfiak nem ugyanolyan felszínesek, mint a nők, ha egyszer a nem túl jóképű pasiknak is az a lényeg, hogy szép legyen a barátnőjük? Szerintem a férfiak és a nők közt is mindenki más alapján választ, és más külső-belső tulajdonságok a szimpatikusak neki. Szerencsére.
2011. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!