Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eddig mindig kiszállt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindig kiszállt a barátom. Most iratok fel gyógyszer. Nem féltetek hogy mégis besikerült vmi? Mindig belétek ment el?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt szeretem, ha bennem marad még utána is egy jó darabig, kellemetlen is amikor kihúzza. Nem soha nem féltem, és nem sok-sok év alatt soha nem történt baleset.
2009. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 5 éve szedem és teljesen megbízom a tablettában! Mindig bennem ment el a párom és soha nem volt gond!
2009. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkabb akkor félnék ha nem szednék gyógyszert. ez a "kiszállásos" modszer sokkal veszélyesebb mint a tabletta. amugy en 9 honapig szedtem, es nem lettem terhes.
2009. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
én nem is engedem hogy bennem menjen el, mert szerintem gusztustalan, hiába mosakszol meg akkor is benned marad és szar sztem mikor kifolyik....ennyi én nem engedem. és nyugodtan le lehet szavazni. Ízlések és pofonok.
2009. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem mikor a párom bennem megy el, nagyon jo érzés érezni, majd meglátod :-) Én is már régota szedek tablettát és még soha nem volt semmi gond.
2009. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!