Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik megszakítással védekeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megszakítással védekeznek nem félnek, hogy esetleg teherbe esnek vagy teherbe ejtik a lányt?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy nem jó az óvszer és nem akar mindenki fogamzásgátlót szedni, de miért ilyen felelőtlenek?
2011. júl. 16. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Akik megszakítással védekeznek nem félnek, hogy esetleg teherbe esnek vagy teherbe ejtik a lányt?


Végülis csak minden második kérdés szól erről... szóval nem, biztosan nem félnek:D


Én elhiszem, hogy nem jó az óvszer és nem akar mindenki fogamzásgátlót szedni, de miért ilyen felelőtlenek?


Mert ennyi eszük van:)

2011. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RaksashaGirl ***** válasza:

Általában meggondolatlanságból cselekszenek így, és ekkor jönnek a híres-neves "lehetek terhes?" kérdések..

Tényleg nem értem hogy miért nem lehet pár mozdulattal többet megtenni szex előtt (óvszer felhelyezése). És máris nem kellene aggódni..

2011. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mimano ***** válasza:
100%
A megszakítást én nem is nevezném védekezésnek...inkább szerencsejátéknak. Itt a baba, hol a baba...
2011. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

felelőtlenség.

ez megy mindenhol. Csináljunk valamit-legyen az szex, drog, fogyókúra, egyéb elmeroggyan vacak-, de a következmény már nem számít, csak a pillanat.

2011. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Tudatlanok

2. Felelőtlenek

3. Amikor a hülyeség akaraterővel párosul...

2011. júl. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez neked miért fáj? Nem a te dolgod hogy más mivel védekezik...
2011. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy félnek...de hát, a remény hal meg utoljára :D
2011. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!