Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hagyjak ki egy napot még az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjak ki egy napot még az utolsó M tabletta előtt, mikor nem veszek be fog. Gátlót, vagy az utolsó M tabletta után hagyjak ki egy napot? Valahol muszáj lesz. :S de melyik a jobbik eset?

Figyelt kérdés

3 éve szedem a Mercilont, semmi gondom nincs vele, csak kicsit pattanásos lett a bőröm,Így az orvos Dienille-t javasol.

Véletlen 1 nap 2 szem mercilont vettem be (én sem tudom hogyan:S), Így most 1 szemmel kevesebb van.

A dienille betegtájékoztatójára az van Írva h ne tartsak gyógyszerszünetet. Viszont Így, h hiányzik 1 mercilon muszáj lesz..:S

Még van 3 szem mercilonom a dienille előtt.

Hagyjak ki egy napot még az utolsó M tabletta előtt, vagy az utolsó M tabletta után?


(1 hónapja nincs barátom, szóval a védekezés most nem fontos, csak azt nem akarom, h rendszertelen legyen a vérzésem.) 19L


2011. júl. 17. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

ne hagyj szünetet, szedd folyamatosan, és akkor nem lesz rendszertelen a vérzésed

így akkor 1 nappal előbb jön majd meg, de a 2 gyógyszer között, mivel nem lesz szüneted, ki fog maradni a vérzésed

2011. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!