Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van el mindenki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van el mindenki a fogamzásgátlóval? Mindenki azt szedi?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nagyon sokan nem. sokan nem akarnak hormon gyógyszert szedni, valaki nem engedheti meg mert elég drágák. de azért használják sokan, mert napi egy kisbogyót kell bevenni és nincs gyerek, és ugye a szeretkezés az akkor jó ha nincs köztetek semmi.
2008. febr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedi mindenki! De a legtöbben azért szedik, mert ez a legmegbízhatóbb módszer! Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy inkább hormont szedek, minthogy mindig mensi előtt parázzak, hogy "na ugyan megjön-e, nem szakadt ki az óvszer, hatott-e a krém vagy a kúp" stb...
2008. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem az lepett itt meg, hogy mennyien ellenzik. TEhát nagyon sokan nem szedik.

De mi az, hogy "ellenni"?

Mit kéne csinálni helyette?

Én ebben bízom a legjobban, szeritnem a legbiztosabb védekezési módszer, ha helyesen alkalmazzák.

2008. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én pl. nem használom. Egy évig tettem anno, de nekem elég nagy szorongást okozott, hogy mit művelhet velem hosszútávon a tabletta. Úgyhogy inkább leálltam. De nem ellenzem. Mindenki használja azt, amivel legnagyobb biztonságban érzi magát.
2008. febr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szedem. A párom vigyáz rám, óvszerrel.
2008. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak akik nem is szedhetik, tehát mást használnak. De a tabletta nem feltétlenül rossz dolog. És amondó vagyok hogy a fiatalok is szedjék inkább, minthogy sok leányanya legyen, mert az egyáltalán nem tesz jót a fejlődő szervezetnek ha kijön egy baba, meg persze az abortusz sem. Egyébként a mai tabletták már modernebbek, értem ezalatt hogy nem tartalmaznak annyi hormont és nem károsítják a szervezetet olyan szinten, vagy legalábbis nem bizonyított.
2008. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!