Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pg 53 as mikroszkópom páfrányo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pg 53 as mikroszkópom páfrányos . Pedig már a 7. dpo-nál járok. Április 9. -én kéne (nem) megjönnie. Volt pé-m a 15 cn-n. Bezavart a páfrány, most megint pém van vagy lesz?

Figyelt kérdés
Egyébként a 3 dpo óta páfrányosodott be megint mert elötte 2 napig nem volt páfrány.
2009. ápr. 3. 13:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja egyébként március 22.-től 28-ig páfrányos volt. 29. és 30.án nem .aztán ujra nőtt:))))
2009. ápr. 3. 13:37
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Volt az a hely keddből a szerda. Na ott látom, hogy ment a té, csak 3mal esett. Szoval szerintem nem hogy 34, hanem de.
2009. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ti miről bezséltek???tényleg érdekel amúgy,metr elolvastam és kb mintha titkos nyelven bezsélnétek:))
2009. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudom iről írt a válaszadóm:))))))))))))Mindegy az a lényeg hogy peteérés után egy héttel miért páfrányos még a minimikroszkópom ha már megvolt a peteérés.Mindig ezzel nézem és eddig még nem volt ilyen.
2009. ápr. 3. 14:59
 5/5 anonim válasza:
sztem menny el nőgyógyászhoz, lehet terhes vagy
2010. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!