Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akiknek van fent spirál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van fent spirál, -védekezés szempontjából- azoknak mi a véleményük róla?

Figyelt kérdés

Mensi rendesen megjön tőle?Mennyire a más a mensi tőle?Fájdalmakat okoz-e?Mióta használod?Milyen márkájú?

Köszi szépen.


2011. júl. 24. 22:08
 1/5 anonim válasza:

ne tetess fel. Anyámnak volt, és mondta hogy a mensi fájt tőle, meg sokat görcsölt, pedig előtte sose. Aztán most van egy kisöcsém, pár hónapos. Szart sem ér az egész. Pénzkidobás. Inkább vegyetek óvszert, vagy gyógyszer. De te tudod.

19/l

2011. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyumnak van, de rendszertelen neki a menstruációja (túl gyakran jön meg neki). Anno még a biosz tanárunk is mondta, hogy a spirálról egy jó dolgot nem tud mondani. 18L
2011. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez aztán nem semmi.Nekem meg azt mondogatják--mert nem akarok már több gyereket,van már 3,hogy a spirál a legjobb...

Most akkor döntse el az ember.:(

Azért is kérdeztem itt,mert akinek saját tapasztalata van,az csak jobban tudja,mint aki csak hallott róla,nem igaz?

2011. júl. 25. 09:14
 4/5 anonim válasza:

Első vagyok.

Igaz hogy nem saját tapasztalat, de mivel eü suliba járok, anyám is eüben dolgozik érdekelnek az ilyen témák. Nálunk is azt mondják hogy nem nyújt nagy biztonságot. Na meg anyám is úgy esett teherbe. Volt egy normál vérzése a szokott időben, aztán rá egy hétre dőlt belőle a vér, akkor ment el neki a spirál. Kért időpontot nőgyógynál, de csak későbbre kapott. A vérzés elállt, jött valamikor az eksön, aztán egy idő múlva anya össze vissza hányt meg rosszul lett munka közben.

De beszélgettem barátosnőmmel, ő mesélte hogy az anyja úgy szült három gyereket, hogy mindig spirál volt fent neki.

2011. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem spirálom van 5 éve. Hormonos Mirena. Én tökéletesen elégedett vagyok vele amióta fent van nem védekeztünk és semmi baj nincs most érett meg a cserére de lehet szeretnénk tesót és akkor nem kell. De biztos utána is ezt fogom választani :)
2011. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!