Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha a hét napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a hét napos szünetet 8 napig tartom? Ha a 8. napon veszem be az 1. fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Akkor védett vagyok abban a hónapban?
2011. júl. 28. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
??? A 8. napon kell bevenni a tablettát. Ne haragudj nem értem a kérdésed. A betegtájékoztatómban ez van írva: "Ha a 21 napos csomag kiürült, 7 napig ne szedd a készítményt. A legutóbbi tabletta bevétele utáni 8. napon kezdd újra a tabletta szedését, akkor is, ha a megvonásos vérzés nem jelentkezik." Akkor miért ne lennél védett, ha így kell szedni?
2011. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam,bocs. Ha a 9. napon veszem be. Pl kedden hagytam abba és csak következő hét csütörtökön veszem be az 1.-t.
2011. júl. 28. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
azt nem szabad. előbb el lehet kezdeni, később nem. ha a 9. napon veszed be, akkor nem leszel védett.
2011. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha kihagytál volna az 1 héten egy tablettát, nézd meg mit ír erre a tabid tájékoztatója (valószínűleg vmi olyasmit, hogy csökkent a védelem és mellé kell védekezni x ideig).
2011. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!