Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól lehet elkezdn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet elkezdni a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
42
2011. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
18,de előbb is felírják ha kéred,de nem ajánlott.
2011. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Már 1 éves kortól is lehet, csak nem ajánlott.
2011. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
16tol engedik már felirják,de 18 elött nem ajánlják,mert még nem a megfelelő méretű a méh
2011. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
7-8 évesen elkell kezdeni szedni ha mondjuk 16 évesen leakarsz valakivel feküdni
2011. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem igaz,hogy ennyire komolytalanok vagytok.-.-'

értelmes válaszolóknak pedig köszönöm. :)

2011. júl. 31. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem állt be a havid, nem szeretik, de már 14 éves korban is felírják, ha kéred.


Azért nem csípik, mert amint elkezdesz fog.gátlót szedni, ő irányítja a peteérésed, és ha addig nem menstruálsz normálisan, utána nem is fogsz. Tehát ha pl. 25 évesen abbahagyod a gyógyit, annyi éves szinten lesz a mensid, ahány évesen kezdted.


Viszont sok nődoki úgy van vele, h inkább kislányoknak is felírja, mert jobb, mint az abortusz.

2011. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 éves kortól,alatta semmiképp nem ajánlott, mert még fejlődsz, a hormonrendszered is alakul,igen jobb mint az abortusz,viszont sokkal egyszerűbb lenne ha a 12-16 éves kislányok nem szexelnének azzal el lehetne kerülni hormonbogyó nélkül is
2011. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 15 és fél éves korom óta szedem, most vagyok 19(mellesleg még mindig az akkori barátommal vagyok együtt:))

Volt h már hagytam szünetet és a vérzésem is rendben volt, a megfelelő tablettát kell szedni.

2011. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!