Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki, hogy viselte az első 1-3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogy viselte az első 1-3 hónapban a fogamzásgátló tablettát? Most fogom elsőnek szedni,21 éves vagyok. Gondolom a korból kifolyólag nem annyit árt, mint egy 15-16 éves lánynál. Vagy tévedek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt még a nőgyógyász sem tudja megmondani. Mindenkinek a teste másképp reagál.


Mostantól ha érzed, hogy valami nem kívánt változás van a szervezeteddel akkor menj vissza az orvoshoz.

2011. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Nekem semmi problémát nem okozott anno sem. Én is 21 évesen kezdtem szedni. Viszont ahogy az első írja, ez egyénfüggő.
2011. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LadyLee ***** válasza:
16 évesen sem feltételnül árt semmit. Én 16 évesen kezdtem szedni és egy kis pecsételésen kívül semmilyen mellékhatása nem volt.
2011. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsó: és a pecsételés az elmúlt? Sokáig tartott?

Bocsi a sok kérdésért! :)

2011. okt. 20. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
mind1 a kor, nekem pl. artana mert trombozishajlamom van.. amugy az elso honapban csak émelyegtem, aztan semmi.. a 8-9. honap felé pedig elviselhetetlenul fajt a fejem..
2011. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen kezdtem el szedni, és nincs mellékhatása azóta se(6. hónapja szedem).

Csak a pozitív mellékhatások jöttek ki: kisimult az arcbőröm, alig van pattanásom (eddig tele voltam :DD)

pecsételésem se volt, pedig az kb 80%osan előfordul. de nyugi, max 1 hónap és elmúlik. de még 3 hónapos pecsételés is belefér. napi 1 tisztasági betét, nem nagy szám.


sok sikert! :) és nyugodtan kérdezz, bármit.

2011. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LadyLee ***** válasza:
A pecsételés elvileg max. 1-2 hétig tart, de általában ennél is rövidebb: néhány nap
2011. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2011. okt. 20. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem hüvelygombám volt, meg hólyaghurut is,de nem feltétlenül a tablettától.. Kis pecsételés egyszer,de egyébként semmi extra..

16/L

2011. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!