Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az a Pearl - index? (google...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a Pearl - index? (google használata nélkül hányan tudnának kapásból válaszolni? )

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék rá, hányan tudják...Mert az ide érkező (különösen teherbeesés témakör) kérdések megdöbbentően magas tudatlanságot mutatnak a védekezéssel kapcsolatban... Szerintem ez az, amit minden szexuális életet élő embernek ismernie kéne, hogy felelősségteljesen tudjon dönteni a védekezés módjáról.
2009. ápr. 7. 23:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
ma már tudok rá válaszolni.De 2 nappal ezelőttig még nem is hallottam róla. egy itt felmerülő kérdés kapcsán találtam rá. (A Pearl index segítségével jellemezhető egy fogamzásgátlási módszer).24/L
2009. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Sssssssssssszzzzzz...24 évesen...Szerencséd, hogy eddig nem estél teherbe...
2009. ápr. 7. 23:17
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
A pearl index a fogamzásgátlók megbízhatóságát és biztonságosságát jelző szám. (google nélkül ennyi)
2009. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ja és a többiekről sem ér puskázni!
2009. ápr. 7. 23:18
 5/33 A kérdező kommentje:
Megtennétek, hogy kort és nemet is írtok?
2009. ápr. 7. 23:18
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sajnálom, okoska, teljesen tisztában vagyok a fogamzásgátlás sokféle módjával, de nem tudom, mit hívnak Pearl indexnek. Ez nem zárja ki azt, hogy mégis tudom, mi az, max nem tudom róla, hogy így hívják. Attól még nem vagyok hülye, még akkor sem, ha te így gondolod.
2009. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

első vok. Mindig is tabit szedtem,időnként gumit használtunk.soha nem is lettem terhes.kivéve mikor terveztük:-)

Az egy dolog egyébként,ha nem ismerik ezt a pearl indexet.Attól még tudhatják,h mit kell csinálni, h ne szülj 20 gyereket. Persze van sok kivétel. Te hány éves vagy? És te mióta ismered a pearl indexet?

2009. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy hüly* vagy??? A kérdést azzal a szándékkal tettem fel, hogy hátha sikerül kicsit észre téríteni a tudatlan tiniket és felelősségteljesebb szexuális életet élnek vagy épp egyáltalán nem élnek, mivel gyerekek még!
2009. ápr. 7. 23:23
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan skála, ami megmutatja, hogy különböző fogamzásgátló eszközök alkalmazása mellett 1 év alatt x nőből hány esik teherbe. tehát azt mutatja, melyik mennyire hatékony. jól tudom?
2009. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%
Akkor ne szisszegj le teljesen tájékozott 24 éveseket, mintha ettől függene, hogy teherbe esik-e.
2009. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!