Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok Bordázott óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Bordázott óvszer?

Figyelt kérdés
jobb vele a szex vagy rosszabb,esetleg nem is érzitek,hogy eltér a többitől?
2011. aug. 1. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én csajom meg se érzi a bordákat.De mondjuk mikor felrakom sem lehet rajta érezni szal szerintem f@szság.
2011. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk se érez semmi változást a barátnőm!

Meg énse!

2011. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltuk egyszer de a bordákból semmit sem lehet érezni,ráadásul a 3ból még kettő megvan, pedig már jó ideje vettük. Szal sztem sz@r! :) :S
2011. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még régebben többféle bordázottat/pontozottat is próbáltunk a párommal. Ténylen nem volt semmi különbség az ultrathin-hez képest. Sima marketingfogás, de érzésben semmi különbség. Mivel árban, ha jól emlékszem nem nagyon szokott különbség lenni, nyugodtan próbáljátok ki.
2011. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ha nincs külömbség akkor nem veszünk inkább,bár igaz,veszíteni nem vesztünk semmit.

ha esetleg lenne olyan akinek kellemes tapasztalata van az írjon...bár a fentiek után kétlem,hogy lenne.

kössz a válaszokat!

2011. aug. 1. 13:14
 6/10 anonim válasza:
Nekem olyan érzés volt mintha leakarna csúszni mindig a péniszemről, a sima jobb.
2011. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én sem érzek belőle semmit 18/L nem éri meg ezért plusz pénzt kiadni..
2011. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom...semmi különbség
2011. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na akkor ezt kihagyom.Köszi nektek is!
2011. aug. 1. 15:30
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem is érzem és a barátom se, ha csak olyan van, akkor veszünk, de nem számít 20L22F
2011. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!