Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek milyen fogamzásgátlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen fogamzásgátlás vállt be?

Figyelt kérdés
Szültem már, de hormontartalmú szóba sem jöhet,keresgélek de nem nagyon tudom mi az ami mostanában "hódít"! Vettem Pharmatex hüvelykrémet, mik vannak még? Hallottam valami hüvelygyűrűről is...
2011. aug. 1. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
birkagyomor
2011. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hüvelygyűrű is hormontartalmú.
2011. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igaz
2011. aug. 1. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
A párom vadász, és lelőtte a gólyát.
2011. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az utolsó mekkoraaaaa :D XD
2011. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
itt mindenki tréfarépát zabál
2011. aug. 3. 07:02
 7/7 anonim válasza:

csak unatkoznak ^^

nem tudom miert nem akarsz hormontartalmut, de a te dolgod :P nekem pl huvelygyurum van, sokkal kevesebb a hormontartalma, de arban meg dupla :P sokak spiralt rakatnak fel, vannak mar spiralok 2-3 evre, szerintem megkerdezhetned a nodokit errol :)

2011. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!