Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatasos volt a surgossegi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatasos volt a surgossegi fogamzasgatlas?

Figyelt kérdés
Szombaton szeretkezes kozben elszakadt a gumi es tul keson vettuk eszre. csak ma reggel jutottam el dokihoz, kb 38 oraval utana vettem be Escapelle tablettat. ugye minden rendben lesz es nem vagyok terhes? 16 multam. (bocsi csak telefonrol nem tudok ekezetet irni.)
2011. szept. 19. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A jósgömböm szerint minden rendben lesz, egészséges fiúgyermeknek adsz majd életet.
2011. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt majd nőgyógyász mondja meg, nem az olvasóközönség. Ugyanis erősen ajánlott elmenni hozzá és megkérdezni.
2011. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Renbe lesz szerintem 48 vagy 72 órán belül kell.
2011. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A sürgősségi fogamzásgátlás ideális megejtése, a terhesség elkerülésének érdekében 72 órán belül van,de gyógyszerfüggő is ... pl h mennyi a hormontartalma stb...
2012. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!