Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok a Lindynette-ről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a Lindynette-ről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
az egy könyv?
2011. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az ki?
2011. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az irjon, aki tudja is h miről van szó:) amúgy meg a megfelelő kategóriába irtam, ugyhogy most ez a könyves kommentár nem túl vicces igy :)):P
2011. aug. 4. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó:)

Én már vagy 4 éve szedem, és egyszer sem volt tőle bajom:D

2011. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 évig szedtem a Lindynette 20-at. Híztam tőle (6 kg) , a libidóm levitte a 0-ra. Mellékhatásként kiszárított és utána jobban fájt a szex, mint mikor elvesztettem. :(

De úgy tűnik ez személyfüggő.

2011. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

utolsó: ha ennyi bajod volt,miért szedted 3évig? el kell menni a nőgyógyászhoz ,mondani neki,hogy mi van és ír másik fajtát.nem mindig találják el elsőre a megfelelő fajtát vérvétel ide vagy oda.

én is lindynettet szedek és semmi bajom.

2011. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel minden ismerősöm hízott a fogamzásgátlótól, így azt hittem ennek "ez a rendje", és a hízásom is megállt pár hónap után.

A fájdalmat meg a szimpla genetikára fogtam, mert ameddig nem szedtem azelőtt is fájt a szex. :/ Most már tudom, hogy rosszul csináltam. Na mindegy, ezt is megtanultam.

Amúgy barátnőmnél is jelentkeztek ezek a problémák.


utolsó előtti voltam

2011. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A libidóm szintén a béka feneke alá került tőle és bizony síkosítót is be kellett szereznünk.
2011. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én több mint 2 éve szedem és egy dekát se híztam tőle! Sőt, amikor elkezdtem szedni, inkább pár kg lement rólam. Én semmi tünetet nem észleltem, de ahogy írták már előttem is, ez nem mindenkinél egyforma, és meg kell találni a számodra megfelelőt. Ha úgy érzed nem tökéletes, irány a doki, és felír másikat! :)
2011. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!