Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves vagyok több mint egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok több mint egy éve párkapcsolatban. Most fogom elkezdeni a Lindynette 20 szedését, mivel most voltam nőgyógyásznál elsőre, mer nem hat a görcsökre semmi gyógyszer így megkérdezte van barátom ezt írta fel. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olvastam sokat a keresőben találtakról, de legtöbb negatív vélemény, most kicsit félek hogy mellékhatások fognak jelentkezni, mert fiatal vagyok, vékony 45kg, nem tudom hogy fog rám hatni. De ezt írta fel az orvos. Meg megfogom várni amíg az első levél lemegy és azután fogunk óvszer nélkül szeretkezni, csak félek hogy bennem lesz a félelem és tesztet akarok majd venni. Na mindegy tényleg jó lenne ha kicsit meghíznék de remélem nem leszek depressziós. Remélem nem én vagyok az egyedüli 17éves aki most kezdi el szedni. Kérek mindenféle jó és rossz tapasztalatot, meg ami rám várhat. Köszönöm a válaszokat előre is!
2009. szept. 13. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 éve szedem ezt a fogamzásgátlót, amit az orvos neked is felírt. Én nem vettem észre, hogy híztam volna tőle. Sőt ha fogyóztam, ugyanúgy lementek a kilók. Sztem depressziós sem leszel, ha csak nem vagy rá hajlamos. Remélem segítettem! Üdv
2009. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!