Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dian35 nevű gyógyszerről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dian35 nevű gyógyszerről tapasztalatok érdekelnének! Érdemes ezt szedni pattanásosság ellen?

Figyelt kérdés
Rengeteg pattanásom lett a fogamzásgátló abbahagyása után (azért hagytam abba mert "aktualitását" vesztette a dolog, nincs miért, kiért szednem), az állam alatt két oldalt és a dekoltázsomon pattanásnak kinéző, de mégis kinyomhatatlan dudorok vannak nagyon zavaróak.Már túl vagyok egy két hetes antibakteriális kenőcsös kúrán, majd utána egy Tenatum nevezetű gyógyszert írt fel a bőrgyógyász állítólag kifejezetten aknékra való antibiotikum, semmit sem javult a helyzet és ráment egy hónapon ráadásul egyre inkább "szétszedi" az arcom és dekoltázsom bőrét a sok kinyomhatatlan dudor, félek maradandó nyomokat hagy, ha nem teszek sürgősen ellene valamit. A Dian35-ről olvastam, hogy egyeseknek bevállt, tudom,hogy "mellékhatása" fogamzásgátlás, de már ez sem érdekelne csak hasson valami...Érvek, ellenérvek
2011. aug. 4. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
En amikor szedtem nem vettem eszre semmi valtozast (sajnos), pedig nekem is problemas a borom.Az egyetlen jotekony hatasa az volt,h lefogytam.De 2 bnom is cudarul meghizott mikor elkezdte szenni,szall mindenki mashogy reagal ra.
2011. aug. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2011. aug. 5. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla jót mondani.6 hónapja szedem,ezalatt 1-szer menstruáltam.Híztam.Libidóm nulla.Össze-vissza barnázok.És valaki egyszer jól fogalmazott...minek szedsz te ekkora lórúgásnyi hormont?Szóval nagyon magas a hormontartalma.Én a helyedben nem szedném.Megkérdezhetem hány éves vagy?Mert ha még fiatal,tudom,hogy zavaró,de egy idő után tisztulni fog az arcod.A sógornőmnek 18 éves koráig nagyon pattanásos volt az arca,tiszta dudor volt,gennyes és neki is akartak felírni,de az anyósom rábeszélte,hogy ne szedjen hormonos dolgokat.És anélkül is letisztult szépen az arca.
2011. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
35 éves, két gyerekes anyuka vagyok, szóval nem hiszem hogy ezek amolyan tinis elmúló pattanások lennének
2011. aug. 7. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor se szedd.Ha tagja vagy a hoxa portálnak,ott is tudsz olvasni róla,de majdnem csak negatívat.De persze a döntés a tiéd.Én megbántam,hogy szedtem.
2011. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!