Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert használtok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert használtok? Melyik vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

Egy árat is szeretnék kérni ha lehet, mert nemsokára akarok venni csak nem tudom milyet :D

Segítséget előre köszönöm :)


2011. aug. 5. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
birkabél, az a legjobb
2011. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
durex XXXL-es, leopárd mintás.
2011. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
színes Rako, 3 db 200 Ft a Tescoban
2011. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%

tesco szatyór

vagy zöld véddeni kell a környezetet

2011. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 stikkes ***** válasza:
2011. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Köztes zsákot
2011. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 RaksashaGirl ***** válasza:

Durex, ééés nem hiszem hogy ki kéne dobnod 600 forintot egy három darabos csomagra, mikor a Vaterán pl lehet rendelni 1200-ért egy huszas csomagot. szeritem a 60 Ft/db jobban megéri mint a 200 Ft/db.. :D Megbízhatóak is teljes mértékig, még egyszer sem csalódtunk. Azt viszont mindenhol olvasom hogy a LifeStyles egy nagy rakás kaki, mert elszakad meg mittudomén, nem is akartuk kipróbálni. Durexből bármilyet vehetsz, szerintem még a pöttyözött-bordázott-sima között sincs különbség.. Érzésre nem jobb szerintem, inkább ugyanolyan.. Az ízesítettel vigyázz, mert nagyon vicces tud lenni. Ugyanis színes is. Elég rendesen. Én először vittem egy almásat. Aztán röhögésbe fulladt a dolog mikor megláttuk a színét. élénk almazöld volt :D Az epres piros, a banános még elmegy, a narancsot meg még nem láttam :P Úgyhogy ha egy kis viccet is akarsz vinni a dologba, ajánlom! Amúgy nagyon finomak, szerintem az alma meg a banán a legjobb, az epresnek nem olyan erős az íze, érezni a gumit magát is. :D Próbálkozz! ;)

Amúgy a Vateráról nekünk öt nap alatt megjött a cucc. Nem tudom mennyire sürgős a dolog :)

2011. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális emberek válaszát :) főleg az utolsónak :)
2011. aug. 5. 22:43
 9/12 RaksashaGirl ***** válasza:
Ugyan, nincsmit :) Te legalább gondolkodsz előre, nem úgy mint az a sok liba, akik holnap kiírják a rengeteg "lehetek-e terhes?" kérdést.. :) Jó látni hogy a gondolkodás még nem halt ki teljesen :)
2011. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tegnap 22:36

a Vatera postaköltsége meg veri a plafont,azért már egy 100db-os csomagot kapol a tescoba..

2011. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!