Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek melyik óvszer vált be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik óvszer vált be a legjobban? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés

márka, azon belül is fajta

köszi :)


2010. márc. 15. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Durex elite a kedvenc, de mostanában Durex Lovet veszünk mert abban négy van és olcsóbb is mint a hármas kiszerelés,de nem az óvszertól függ csak az élmény:) válogass próbálkozz:P:D
2010. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DUREX-et "gyerekkorom" óta nem használok, ez a tinik óvszere! Igaz még csak 24 vagyok, de nekem nem éri meg, mivel egy DUREX árából kapható 10 db-os MASCULAN kiszerelés a ROSSMANN áruházakban, és sokkal jobb szerintem! Megbízható, német minőség és ez is egyesével, elektronikusan tesztelt! Jelenleg is ezt használom! Előnye: hogy használat után rágó illata van, és az ondó szagát full elfedi, és még csak gumi szaga sincs, bátran kidobható akár a - forgalmas - előszobai kukába is! :)
2010. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont,h a masculan a tinik óvszere,mert egy felnőtt ember meg tudja fizetni a durexet,ami méretben is sokkal nagyobb a masculannál,így aztán egy kifejlett szerszám is elfér benne.Azon belül érdemes kipróbálni mindent és aztán eldönteni,h melyik a legjobb.Nekem egyszerűbbekből az ultra thin,extrákból a pleasuremax tingling jön be.
2010. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi de a durex nálunk mindíg elszakadt aktus közben.A férjem hozott masculan-t tökéletesen bevált.Az ízesített és extra vékony óvszereket is szeretjük.:D
2010. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!