Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek normális így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális így szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Mensi 6. napján mentem el nőgyógyászhoz tabit fel íratni. Azt mondta szerencsém van mert még elkezdhetem. Viszont a tájékoztatóban az volt h az 1. napon kell elkezdeni. Kicsit félek, hogy ez így valóban véd-e. Megbízható alapos doki, eddig minden tökéletes volt nála, de most egy kicsit félek. De hát ő az orvos.. ha ezt mondta biztos így van ugye?
2011. aug. 8. 19:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ultrahangon valszeg megnézte nincs-e cisztája és hogy normálisan néz-e ki a petevezeték,petefészek és a méh.
2011. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta h ez kivételes eset h odaadja és mire megyek legközelebb vigyem be a vérvételes papírokat.. Különben évekkel ezelőtt is ugyanezt a gyógyszert szedtem, csak utána bizonyos okokból abbahagytam. És akkor már csináltam vérvételt, ezért előlegezte meg nekem most.
2011. aug. 8. 20:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megvárnám a következő ciklust. Ebben a hónapban már semmiképpen nem leszel védett, akkor meg nem mindegy, hogy most kezdd, vagy később?

Ha mégis el akarod kezdeni, az első levélnél védekezzetek gumival.

2011. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nem tudom, hogy miről beszéltek. Tőlem nem vettek vért, csak egy rákszűrésem volt előtte. Az tény, hogy ugyanolyan gyógyszert írt ki mint a nővéremnek. De vért tőlem se vett. Szerintem kezd el nyugodtan szedni, mert így a jövő hónapra már tuti, hogy védett leszel, bár ezek a gyógyszerek már pár hét után (1-2) védelmet adnak, de fő a biztonság. Én az első levélnél még védekeznék gumival is...
2011. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem normalis, h nem vesznek vért.
2011. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehet így, első hónapban amúgy is mellé kell védekezni, biztos, ami biztos alapon.

Amúgy meg a vérvételből sem derül ki sokminden, csak a májfunkció miatt kell, az viszont egy havi gyógyszerszedés után még nem változik radikálisan ennyitől, ha meg olyan rossz alapból, az már ránézésre látszik az emberen.

Trombózishajlamot pedig csak akkor néznek, ha feltételezhető a hajlam. Nem jó, de ez van, éljen a magyar eü.

2011. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a szerbiai se más.. szal.. :S
2011. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!