Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most megyek orvoshoz anyámmal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megyek orvoshoz anyámmal, de ő nem tudja, hogy már nem vagyok szűz. Ugye nem buktat le a doki? Úgy értem, hogy ugye nem küld el anyám előtt különféle vizsgálatokra amikre akkor van szükség ha már él szexuális életet az ember? 19/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 11:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
nem vesz vért. azt reggel veszik, nem ott mindjart.. elkuld vérvételre, vagy nem.. de jobb, ha igen. engem sose kuldtek. :S
2011. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlót csak negatív rákszűrés eredménnyel írnak fel (elvileg)- vagyis megvizsgál és kenetet vesz
2011. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
igen, de a rákszűrésnek is meg kell várni az eredményét. a dokik meg meg rogton irják a tablettát.. annyira szánalmas :SS
2011. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
és persze az összes többi módszert lesz.rják, csak a tabi a jó, semmi más..
2011. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ez valóban misztikus, hogy felnőt nő miért anyukájával jár dokihoz??? De egyébként meg sem mondhatja a doki: titoktartás. Ha kiskorú lennél és szülői felügyelet alatt, akkor megmondhatja, illetve ha megkéred, akkor eldönti, hogy megmondja vagy nem. De a Te esetedben ez nem áll, mert felnőtt vagy (legalább is papíron ...)


Egyébként meg szüleid nem naívak, neked nincs fantáziád ... szerinted Te hogy fogantál?

2011. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
10%
ha kiskorú lenne, akkor a doki, nem az anyjának, hanem a rendőröknek mondaná, hogy nem szűz....fiatalkorú esetén pedig kijár neki az orvosi titoktartás éppúgy, mintha nagykorú lenne
2011. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

16:59:


Ez nem így van. Elég sok időt töltöttem az adatvédelmi és az egészségügyi törvénnyel ...

Ha kiskorú, akkor is vannak fokozatok természetesen. Tehát egy 9 éves (példa) esetében valóban hasonló a helyzet, de akkor is elöbb kórházi szociális munkás, utána, családvédelem és onnatól rendőrség ... ha szükséges.


Kiskorú, vagy cselevőképtelen felügyelet alá vont személy esetében a szülő vagy felügyeletet gyakorló a kompetens.

2011. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom anyád nem sejti, hogy lefeküdtetek, amikor többször ott aludt nálad :)
2011. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
70%

A barátnőmet már 17 évesen is én kísértem nőgyógyászhoz, és nem az anyja.

Amúgy meg ezt nagyon nem vágom... Fogamzásgátló miatt mész. Ezt anyukád is tudja nyilván. Akkor meg nem hiszem, hogy nem sejti, mire kell az a fogamzásgátló. Innentől fogva halál mindegy, hogy tudja-e, hogy szűz vagy-e.

Egyébként is tök mindegy, megmondom őszintén, ez a véleményem. 19 évesen senki másnak semmi köze hozzá.

2011. aug. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!