Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek sikerült legyőznie a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek sikerült legyőznie a gumitól való félelmét? A baratom nem birja, ahogy felmegy a gumi, lelankad neki. akkor is ha régóta nem szexeltünk. Mert ha nem szexelünk, akkor kiveri, mondván, h az rossz a pasiknak ha áll.

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 11:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
nem kifogás.. de te tudnál ugy szexelni h vmi benned van? :S
2011. aug. 9. 12:33
 22/28 anonim ***** válasza:

Én (is) írtam, hogy gyakoroljatok. Úgy gondoltam, hogy próbálkozzatok a gumival minél többször (és a megszakításos módszert felejtsétek el). Esetleg úgy is, hogy mondjuk konkrétan szex nincs, csak "gyakoroltok", talán úgy nincs teljesítménykényszere.


Előbb-utóbb menni fog, persze ehhez kell az is, hogy ő is akarja, mert nyilván a megszakításos kényelmesebb neki, de az ugye nem valami biztonságos.

2011. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
sokkal előbb ki szokta venni.. de érted, azért mégse mind1.. ok, majd gyakorolunk.
2011. aug. 9. 12:52
 24/28 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne más megoldás, legalább kipróbálnám. Nekem szerencsém van, mert bár tabit nem szedhetek, barátom hajlandó óvszerrel is. De egy próbát azért lehet megérne, én is gondolkodom rajta egyébként.

Mint mondtam, vmit akkor is használni kell. Ha nem akarsz pesszáriumot, akkor vmi mást. Ha semmi nem marad, akkor spermicid és megszakítás.

2011. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
igen, igy volt h spermicid és megszakitás.. csak ááá, hulyek voltunk párszor :S
2011. aug. 9. 12:57
 26/28 anonim ***** válasza:

Hát máskor ne legyetek azok.

De a gumi akkor is biztosabb. Egyelőre próbálgassátok szerintem, aztán ha már tényleg reménytelen, akkor térjetek vissza a spericidre és a megszakításra. De akkor ne felejtsétek el soha.

2011. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 9. 13:01
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia! A barátodnak ezenkívül nincs más tünete? Pl gyakran feldagad és fáj a figymája vagy az egész nemi szerve? Mert ha igen, akkor rövid a figymafékje, amit egy ambuláns műtéttel helyre lehet hozni :) A féktől nem tud nyúlni a bőr, attól lankad le neki és érzi kellemetlennek a gumit. Fel kell keresni az urológust! Ha nem, akkor marad a pharmatex :)
2011. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!