Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hónapja szedem a yasminellét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szedem a yasminellét, az első hónapot végigvéreztem, a 2. stimmelt, időre meg is jött..de csak inkább ilyen barnás, alig piros, igaz ez még csak az első nap! Ez most mit jelent? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
a barátommal eddig 4 x feküdtünk le, használtunk óvszert is nem szakadt ki, és a tablettát is rendesen szedtem! de miért ilyen a menstruációm? amúgy a barátommal vesztettem el! lehet a szüzesség elvesztése is befolyásolja a mensest? vagy a fogamzásgátló? úgy félek h terhes vagyok.
2009. ápr. 11. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhes vagy, hanem eszetlen, hogy nem olvastad el a betegtájékoztatót, ami világosan leírja, mi történhet a mensiddel tabi szedés mellett...
2009. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs benne ilyen!!! csak pecsételő vérzés meg ilyenek!
2009. ápr. 11. 19:56
 3/8 anonim válasza:
1 hónap után voltál dokinál? mert a fogamzásgátlót általában eloszor csak egy honapra szokták kiírni, aztán ellenorzés, passzol-e a tabi, és johet a kiírás 3 hónapra. terhes nem lehetsz, szerintem inkább nem passzol a tabi (hormonzavar stb.): beszéld meg a dokiddal, sokszor 2-3 fajtát is ki kell próbálni, mire megtaláljártok a neked valót.
2009. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
voltam és mondta h folytassam mivel elmlt a vérzés a 2. hónapnál! és régen is szedtem 3 hónapot és akkor nem változott a vérzésem! igaz akkor nem volt pecsételés az első hónapban! arra gondolok h esetleg attól van az, mert ugye a 2 hónap elején beszedtem az 1. szemet és akkor azonnal elmúlt a vérzés..és az gondolom bennem maradt..ami még kijött volna...és lehet most az...vagy télleg a szüzesség elvesztése miaatt Vagy terhes vagyok:S Úgy félek:S
2009. ápr. 11. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Változatlanul azt mondom, eszetlen vagy...Benned maradt és ki akar jönni... Atyám...Hány éves vagy??? Én nem tom, ilyennek minek írnak fog.gátlót, ahelyett, hogy lebeszélnék a szexuális élet éléséről...Amíg ilyen zöldségeket beszélsz, addig aligha tudod felelősségteljesen szedni a tabit.

AMÚGY NEM VAGY TERHES, de a TABI MEGVÁLTOZTATJA A MENSTRUÁCIÓT, ha nem hallottál volna még erről...Teljesen normális az ilyen, tudnád is, ha volna annyi eszed, hogy utána olvass, vagy megkérdezd a dokid...De az már tényleg Földön túli IQ-t igényel... :S

2009. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a 2. válaszolo vagyok: a szuzesség elveszítése is változtat a menstruácion, a tabi szedése is az elso 2-3 hónapban megingatja, de aztán visszaáll. ha voltál az elso honap után dokinál, OK, meglátod minden rendben lesz. terhes a leírtak alapján biztosan nem vagy, nem kell stresszelned, élvezd a hosszu hétvégét. :)
2009. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tabit szedek: az első nap nálam mindig-mindig barna, aztán a 2. napon beindul ... továbbá jellegzetes a sokkal kevesebb, rövidebb menstruáció is.
2009. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát először is: a tabletta szedése alatt NEM menstruációd van, hanem megvonásos vérzésed. A kettő nem mindegy. Aztán: a fogamzásgátló szedése befolyásolhatja a megvonásos vérzés mennyiségét, állagát, színét.
2009. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!