Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszerváltás, hogyan is akkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszerváltás, hogyan is akkor?

Figyelt kérdés
Most írt fel az orvosom Symicia nevezetű fogamzásgátlót, de azt elfelejtettem megkérdezni, hogy mennyi időn belül hat, betegtájékoztatón pedig nem tudok ki igazodni. Szóval előtte 1 évig Diane35-öt szedtem, és ha most váltok a következő hónaptól, hogy az új gyógyszert fogom szedni, akkor már az első szemtől védett vagyok? Mert a betegtájékoztató erre nem tért ki. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 10. 16:18
 1/5 A kérdező kommentje:
??
2011. aug. 10. 16:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Hát ha pl. mikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, én tri-regolt szedek, akkor a tájékoztatóban az volt hogy 1 hét után védve vagyok, attól függetlenül befejeztem az első levelet és csak a másodiktól mertem lefeküdni barátommal óvszer nélkül, na mindegy, az a lényeg hogy szerintem akkor is védett vagy 1 hét után, az tuti ha váltasz, bár nem tudom benne van e a tájékoztatóban ha elkezded szedni legelőször mennyi időtől véd.
2011. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. aug. 10. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem két hét után atombiztos,az egy hét még necces. a legtöbb fogigátló papírján az van,h két hét után véd. úgy h ha parás vagy,várd meg sztem a két hetet,és szedj addig mellé vmi hüvelykrémet v tablettát...
2011. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a tájékoztatón az volt ha védekezek előtte akkor már véd ha ugyanúgy szedem... azért nem tudtam, mert nem értettem. nem úgy írták hogy fogamzásgátló hanem "orvosi" nyelven :D
2011. aug. 17. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!