Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudom késleltetni fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom késleltetni fogamzásgátló mellett a menstruációmat?

Figyelt kérdés

Belara fog.tablettát szedek már 9 hónapja. Jövő hét után kell megjönnie, meg is fog, csak pont nem kéne, mert üdülni megyünk.. hallottam róla, hogy csak egyszerűen tovább kell szedni 1 héttel vagy 1 levéllel és minden ok lesz. BIZTOS? Nem lesz baj? Mit tegyek? Nőgyógyásznak tudni kell róla?

köszi


2009. ápr. 11. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem tartasz szünetet, hanem 1 levélnyit csúsztatsz.
2009. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és számíts rá, hogy mivel csúsztatsz, közti vérzés előfordulhat, de az csak pecsételés. Csakis egész levélnyit szabad csúsztatnod!
2009. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszodat! ez ugye nem befolyásol semmit a tabit illetően? mármint akkor 1 havi vérzés kimarad és kész..? most az egyszer csinálnám, mert inkább csússzak, mint szenvedjek :)
2009. ápr. 11. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol semmit, de nem szabad rendszert csinálni belőle! Bőven elég mondjuk félévente ezzel játszani. Nekem pl. a mellékhatások miatt (amit szerinte a szünetben fellépő hormonszint változás is okozhat) mondta a doki, hogy egyáltalán ne tartsak szünetet, esetleg csak minden 3. levél után... Hát egészséges vagy sem, nem hallgatok rá. Inkább várok még 1 hónapot és gyógyszert váltok, ha nem szűnnek a tünetek. Igaz több helyen olvastam, hogy nem is igazán szükséges ez a "művérzés". Gondolj csak bele, hogy fog.gátló injekció mellett egyáltalán nincs is vérzés... Egy a lényeg, szerintem te is nyugodtabb leszel, ha nem rendszeresen hagyod ki a szünetet.
2009. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj egy egész levéllel beszedni, elég, ha csak 1 hétig tovább szeded! És a pecsételés is csak előfordulhat, nem biztos, hogy lesz is! Már én is csináltam többször, nyaralás miatt, nem lett bajom, mindig rendesen megjött. Persze nem szabad rendszert csinálni belőle!
2009. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!