Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdhetem ma szedni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdhetem ma szedni?

Figyelt kérdés
Múlt szombaton kellett volna az utolsót bevennem, de elfelejtettem (2 év alatt még nem fordult elő) és vasárnap dél körül vettem be. 7 napos szünet akkor hogy számít? Ma elkezdhetem?
2011. aug. 14. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tájékoztató hasznos papír.
2011. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha arról eltudnám dönteni nem ide írnék. Válaszokat vártam nem majomkodást.
2011. aug. 14. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Majomkodást? Oda van írva szép nagy betűkkel, hogy mi a teendő ha a 3. héten elfelejtetted bevenni a tablettát. Ha mondatokat nem tudsz értelmezni, az nem a mi bajunk.
2011. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem bántásból mondtam...bocsánat. de én akkor sem látok itt ilyet.
2011. aug. 14. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy már az utolsó szemet sem igen kellett volna bevenned egy napos késéssel.

Inkább kérdezz orvost. www.orvostudakozo.hu, vagy hívd fel a dokid.

2011. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"A harmadik héten elfelejtett tabletta esetén (ha csak egy szem maradt ki), két lehetőség is adódik: Be lehet venni a kimaradt tablettát, amint arra lehetőség van (még akkor is, ha ez a soron következővel egyidejűleg történik is), majd a következő bevétele történjen a szokásos időpontban. Ekkor a következő csomag szedését úgy kell megkezdeni, hogy a jelenlegi után ne legyen szünet, hanem azonnal folyatódjon a tabletták szedése a soron következővel. Ilyenkor előfordulhat, hogy a második csomag szedése alatt nem tapasztalható megvonásos vérzés, ám pecsételő vagy áttöréses vérzés jelentkezhet."
2011. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"A másik lehetőség, hogy az érintett abbahagyja az aktuális csomag szedését, és 7 napig (vagy attól kevesebb ideig) nem szedi a tablettákat. Ebbe az időszakba azokat a napokat is bele kell számítani, amelyeket nem történt tabletta-bevétel. Ezzel a módszerrel a tabletta újra szedése a hét ugyanazon napján induljon, mintha ne maradt volna ki tabletta."
2011. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez le is van írva a tájékoztatóban!
2011. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!