Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bármelyik napon elkezdhetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármelyik napon elkezdhetem újra szedni a tabit?

Figyelt kérdés

másfél évig szedtem a dienille-t szünet nélkül, 2 hónapja abbahagytam, de most megint el akarom kezdeni. 1 hete múlt el a mensim, elkezdhetem bármelyik nap, vagy várjam meg a következő mensit és utána ha elmúlik?

nagyon nem szeretném megvárni..


2011. okt. 26. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell várnod, a menzesz első napján kell elkezdened szedni, de ez a tájékoztató papíron is rajta van valószínűleg...
2011. okt. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaaj.. :S hát jolvan, akkor muszáj leszek megvárni.. francba :D
2011. okt. 26. 00:59
 3/4 nielindi ***** válasza:
ki kellene várnod azt a kb fél évet, h ujra elkezd szedni. jol összezavarod a tested ezzel a szedem - nem szedem dologgal.
2011. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kell várni a vérzést. Egyébként sem lenne értelme elkezdeni, mert úgy sem védene így.
2011. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!