Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Legutóbb, amikor a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legutóbb, amikor a barátnőmmel szeretkeztünk, elszakadt a gumi, és azóta (kb 1 hete volt) nem merjük újra csinálni. Szoval túlságosan stresszelnénk közbe, attól félve hogy újra megtörténik. Inkább tabletta lenne a jó?

Figyelt kérdés
A nyáron átlagba hetente ötször csináltuk, ennyinél már tabletta kell? (Egyébként Durex volt, nem volt lejárt, és jól volt felhúzva, nem vághatta el semmi szóval hibás volt gondolom)
2011. aug. 17. 00:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
durex a legmegbizhatobb.. nem tudom h miért szakadt ki nalatok
2011. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A spermicidnek nincsenek káros mellékhatásai, vény nélkül kapható, patikában kiadják!
2011. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az teljesen véd? Mármint ha elszakad mégegyszer a gumi, vagy hasonló, akkor semmi baj ha van mellette spermicid?
2011. aug. 17. 13:24
 14/22 anonim ***** válasza:
Igen. Előírás szerint kell használni, és akkor véd.
2011. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
10 perccel az aktus előtt kell felhelyezni..
2011. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
13:26, maradjunk annyiban, hogy olvassák el a tájékoztatót, mert a tucatnyi hasonló szer közül nem mind ugyanúgy használandó.
2011. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
én pharmatexet használok, és azt igy kell használni..
2011. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, rendesen vette fel, nem tudjuk, hogy mi volt a gond, de utána én eléggé szorongtam mindig, hogy mi lesz, úgy meg nem az igazi. Mi úgy csináltuk, hogy amíg nem volt tabletta, addig sose ment belém, mindig előtte kivette, pisilésnél kitisztította a húgycsövét, tehát ha előváladék került is belém abban nem volt sperma, de ha éppen termékeny időszakban voltam, akkor felvettem egy hüvelykúpot is.
2011. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak még annyit, hogy szerintem csináljátok úgy, hogy legyen spermicides cuccos, húgycsöved legyen tiszta és ne menj el benne, mert a legtöbben azt nyilatkozták, hogy ezek a szerek leginkább akkor megbízhatóak, ha nem kell még egy ejakulációval is megküzdenie.
2011. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72 órás tablettát vett be a csaj?
2011. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!