Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest tablettával pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest tablettával pozitív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok rosszat olvastam róla, pattanások, libidó csökkenés. Eddig Jangeeat szedtem, semmi baj nem volt vele, de már nem gyártják ezért váltanom kell.

Milligestet írt fel az orvos. Nagyon félek hogy valami mellékhatás kijön :S

Egyébként az orvos azt mondta, szedjem be a maradékot a Jengeeből, jön a szünet, aztán a menses, és utána folytassam ezzel az új gyógyszerrel. Másoktól pedig azt hallottam, hogy jön a tabiszünet, és ahogy megjön a menses szedjem az első szemet.

most nem nagyon tudom mit tegyek:S folytassam ahogy folytatnám csak a Milligestel(ahogy az orvos mondta) vagy szedjem a mensi első napjától...


2011. aug. 18. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mivel már a második levéllel szedem többet tudok mesélni. :) a görcsölésem mensi közbe teljesen elmult tőle és a vér is kevesebb :) mást nem vettem észre és ugye ezek is jók szerencsére :)
2011. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

hát nekem most van a szünet, és tegnap este kellett volna megjönnie...de azóta semmi:S és mindig pontosan jött meg az előző gyógyszer alatt.

szerinted kimaradhat az új gyógyszertől?:S

2011. szept. 25. 22:35
 13/13 anonim ***** válasza:
4. levéllel szedem, sajnos híztam tőle picit. Remélem e téren te szerencsésebb leszel, egyébként nekem is megszűntek a görcsök menseskor, és kevesebb lett a vérzésem, a melleim kicsit megnőttek, aminek örülök is.
2011. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!