Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a LINDYNET...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a LINDYNETTE 20 fog. Gát. Tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt írta fel az orvosom és tegnap már el is kezdtem szedni.Ha valaki ilyet szed,tudna írni pozitív,negatív tapasztalatokat a tablettával kapcsolatban?


Köszönöm szépen! 18/L


2009. aug. 14. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
+12 kg, zsíros bőr, sok ragya, hasfájás, fejfájás, mell fájdalom, hányinger, mell növekedés... Le is cseréltem 5 hónap után, bár hamarabb tettem volna... 24/l
2009. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát én a negatív vélemények közé fogok tartozni :S

én és a legjobb barátnőm azzal kezdtük és borzalmas,én 20 kg híztam tőle , fejfájás állandó, libidó a béka segge alá süllyedt, rám szinte minden mellékhatása látható volt. a barátnőm csak 10 kg-t hízott tőle, viszont eltűntek a pattanásai a hátáról, de a melle nagyon csúnyán megnyúlott , na de ez személy függő.. :D én inkább a Belara-t ajánlanám neked, azt szedtem 1,5 évig és nem híztam tőle, semmi rossz mellékhatás :)

2009. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy ha mellé esetleg alkoholt iszom,akkor az káros?
2009. aug. 14. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hányásig iszol, akkor nem.
2009. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem káros csak lehetőleg ne alkohollal vedd be :D
2009. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 10kg-ot híztam tőle. Nagyon megbántam, hogy elkezdtem szedni. Át tértem a Rigevidon-ra.
2009. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is azt szedek! Nekem hál' istennek semmilyen mellékhatása nem volt! Egy dekát nem híztam tőle, se pattanások, se semmi! Nekem bevált! De ez persze ember függő...! Vagy beválik vagy nem.
2009. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 4. levélnél tartok és én eddig semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. :) Szerintem ez nagyon emberfüggő, hogy kinek melyik gyógyszer milyen problémát okoz. Azt szokták mondani a dokik, hogyha 2 kilónál többet hízik valaki a gyógyszer miatt, akkor vissza kell mennie orvoshoz felíratni másikat. NEM szabad hónapokig várni!!! Előttem írta valaki, hogy csúnya lett a bőre, barátnőmnél is ez volt (egy másik gyógyszer miatt), de neki úgy működött, hogy kijöttek a pattanások, aztán szép lassan letisztult az arca, és azóta szebb lett mint a gyógyszer előtt.
2009. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem híztam tőle semmit, pecsételő vérzésem se volt, semmilyen mellékhatást nem észleltem. bár az első hónapokban lehangoltabb voltam..nem tudom h ez minek tudható, mert akkor szakítottam a barátommal is..:S
2009. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kb egy éve szedem ezt a gyógyszert, egy kilót sem híztam tőle, nem változott a bőröm, nem nőtt a cicim sem, első hónapban volt pecsételő vérzésem, de csak ennyi.
2009. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!