Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell megjönnie a menzesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell megjönnie a menzeszemnek a 7 napos szünetbe? Hányadik napon?

Figyelt kérdés
4hónapja nem jött meg,most a gyógyszerrel akarta az orvos meghozni,de már a 4.napnál tartok,és semmi. Kezdek aggódni. A hasam alja fáj hetek óta,de amúgy semmit nem érzek.
2011. aug. 19. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
4 hónap az nem sok idő kicsit?:P
2011. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pfff. Nem vagyok terhes. Akkor mégis minek szednék fogamzásgátlót?
2011. aug. 19. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:

A szünetben bármikor megjöhet, nekem pl. az 5. napon szokott.

Amúgy sajnos van olyan ismerősöm, aki 18 évesen így esett teherbe, hogy nem jött meg neki, az orvos felírt gyógyszert, akkor hol megjött, hol nem, végül 4 hónap után derült ki, hogy igazából terhes... :/

2011. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet,negatív lett.
2011. aug. 19. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 3-4. napon szokott megjönni. De ez szerintem mindenkinél más.
2011. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem a 3- 4. napon szokott megjönni. De volt hogy 5. napon jött meg. Ha idegeskedsz akkor attól is késhet.
2011. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én majd eztán kezdem el szedni, szóval még nem vagyok otthon a témában de akkor 21. szem után jön 7 nap szünet, ha a 2.3.4. napon fog megjönni. A kérdés az az, hogy a szünetben (1.2.3.nap)és a megjövés közt biztonsággal lehet szeretkezni?
2012. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,mert elvileg 1 tabletta hatása 7 napig megvan,szal ha elfelejtek 1-et bevenni,akkor sincs semmi gond.
2012. febr. 3. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!