Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rosszul vettem a gyógyszert -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska'90 kérdése:

Rosszul vettem a gyógyszert - lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történet a következő: egész nyáron dolgoztam, majd a szerződésem lejárta után egy hetet nyaraltam. Na persze pont akkor jött volna meg. Már több, mint két éve szedem a Tri-Regolt, de még sosem csináltam ilyet: tovább szedtem, hogy pont egy hetet csúsztassak. Már kb fejből tudom a betegtájékoztatót, annyiszor elolvastam, most azonban mégis rosszul emlékeztem, hogy hogyan kell ezt csinálni. Ugye van rózsaszín, fehér és okkersárga tabletta - eltolni pedig úgy kell, hogy a sárgát kell tovább szedni. Én viszont a rózsaszínt szedtem helyette. Ma már 2 napja, hogy meg kellett volna jönnie, de még mindig csak az a pecsételő vérzésem van, ami a csúsztatás alatt is volt (ami akkor normális is). Ráadásul nem egyedül voltam nyaralni és szokás szerint, mivel régóta együtt vagyunk a barátommal, (egyéb) védekezés nélkül voltunk együtt.


Van olyan, akinek van ehhez hasonló tapasztalata? Szerintetek ettől függetlenül még védett a tabi? Jövőhéten úgyis megyek dokihoz, úgyhogy meg fogom kérdezni, de pont most vettem ezt észre és hát szombaton nincs rendelés...


Előre is köszi a válaszokat!


2011. aug. 27. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy teszt választ adna a kérdésedre.

Egyébként ha az okkersárga a legerősebb hormontartalmú és helyette gyengébbet szedtél be, akkor előfordulhat terhesség, bár nem hiszem, hogy nagy esély lenne rá.

Tesztelj és kész.

2011. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is tri-regolt szedtem és volt már ,hogy tévedésből én is máshogy szedtem,nekem nem volt belőle problémám,leszámítva a pecsételő vérzést.
2011. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ :)
2011. aug. 27. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
miért ilyen bonyolult fogamzásgátlót szedel? szerintem menj el a nőgyógyászhoz és irattas fel egy újat, amiből csak egyet kell bevenned 1 nap és egy színű :D sztem jobb mint ez hogy van amikor rózsaszín,sárga,fehér :S
2011. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!