Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elmondja nekem részletesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondja nekem részletesen valaki hogy kell a fogamzásgátlót szedni? Most kezdem majd a gentomixet de nagyon félek rosszul szedem, és terhes leszek?

Figyelt kérdés
még soha nem szedtem semmi félét sem.
2011. aug. 27. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
mucika, ahogy az orvos, aki felírta rendeli...-.-
2011. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
A tájékoztatón minden rajta van, csak el kell olvasni. Biztos nagyon részletesen....
2011. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy levél 21 db bogyót tartalmaz, ezeket kell beszedni, minden nap egyet, ha lehet ugyanabban az időpontban, de maximum 12 óra eltéréssel attól, ahogy be szoktad szedni.


A legelső levelet a menstruációd első napján érdemes szedni.


Miután az első levelet beszedted, 1 hét szünet, majd újra el kell kezdeni szedni. Az egy hét szünet alatt, fog megjönni a menstruációd, az úgynevezett megvonásos vérzés.


Elvileg minden le van írva a betegtájékoztatóban, ha valami kérdésed van, szólj, nyugodtan.

2011. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

1./ egy poharat megtöltesz vízzel

2./ a pirulát a bal/jobb tenyeredre helyezed

3./ egy lendületes mozdulattal a pirulát az előzőleg kellő nagyságúra kinyitott szádba juttatod

4./ mielőtt a száj becsuk, a pohár vízből annyit juttatsz a szájüregbe, hogy az a pirulát a nyelőcsövedbe, majd onnan a gyomrodba juttassa

5./ száj becsuk, pohár letesz

6./ (ez már választható opció) víz maradéka kiönt, pohár elöblít, helyére tesz


ugye, nem is olyan bonyolult?

2011. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi még nemváltottam ki azért érdekel utolsónak köszi.lehet még kérdezek.
2011. aug. 27. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

2 tanács

1 fogd fel, hogy a nem nem igekötő

2 google a barátod, az első találat a betegtájékoztató volt: [link]

2011. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm a kioktatást!!!!!!!!!!!!!!!!nem utolsó az előttit akart írni
2011. aug. 27. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit én is kötözködök. Gestomix és nem Gentomix, de igazából ez lényegtelen.


21 db szem van benne, ebből minden nap beszedsz 1 db szemet ugyanabban az időpontban. Az elsőt a menstruációd első napján kezded.

Ha végigszedted a 21 db szemet, akkor 7 nap jön, amikor nem szedsz be semmit. Ebben a 7 napban meg fog jönni a megvonásos vérzésed.


Aztán a 7 nap letelte után kövesd az utasítást a legelejéről.


Ja, egy levéllel szedj végig, utána várd meg míg elmúlik a vérzésed és utána lehet védekezés nélkül szeretkezni.

2011. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!