Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a fogamzásgátló? És menyire az óvszer?

Figyelt kérdés

A párom az első komolyabb férfi az életemben.elég nagy szexuális étvágya van és szeretnék biztonságos módszert választani. és Itt főképp a nem kívánt terhességre gondolok. Mi az ami max biztonságot adhat? vagy legalábbis a legmegbízhatóbb módszer?


L/20


2011. aug. 29. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre a 2
2011. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Max biztonságot semmi :/ viszont ha fogamzásgátló mellett óvszer is használtok akkor elvileg csak 0,0002 % a terhesség esélye
2011. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen módszer, ami 100%-os védelmet biztosít az, ha nem csinálod.
2011. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
egyértelműen a gumi a legbiztonságosabb, de ilyen helyzetekben a praktikumra is érdemes figyelmet szentelni. részemről a fogamzásgátló tablettát javaslom. kellő védelmet ad és kevésbé macerás mint gumit huzogatni
2011. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha minden "szabályt" betartotok, akkor mindkettő biztonságos. Én is szedtem tablettát egy időben, nagyon figyeltem, hogy mindig időben bevegyem, stb. és nem volt soha baj. Óvszerrel ugyanez. Utána mindig ellenőrizzük nem lyukadt-e ki. Ezzel sem volt még probléma. 20L
2011. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Szerintem mindkettő biztonságos. Mi óvszert másfél évig használtunk, de két gond volt vele. Az egyik, hogy nekem mindig nagyon sokat késett a menstruációm...Borzasztóan zavart, nagyon ideges voltam minden hónapban, mert attól féltem terhes lettem, pedig semmi okom nem volt a félelemre, mert többször ellenőriztük mindig, soha nem csináltuk nélküle, stb. A másik gond pedig az volt, hogy a páromat szorította az óvszer. Persze, vehettünk volna nagyobb méretet is, de már nem akartam az óvszerrel bajlódni, így váltottam tablettára. Nagyon imádom, nem kell aggódnom, mindig pontosan megjön :) Illetve sokkal kényelmesebb. Nem kell megállni, felhúzni az óvszert, hanem csak úgy hajrá :) Nekem jobban bevált, mint az óvszer.
2011. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
a tabletta pearl indexe jobb, azaz jobban véd a terhesség ellen. viszont ha mégsem hat, az csak akkor derül ki, ha má terhes vagy. a guminál látod ha kiszakad és még vehetsz be 72 órást. és a guminak nincs mellékhatása a tabival ellentétben
2011. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
A harmadik a 13:24-es Hallott már szűz máriáról?
2011. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!