Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 napja késik a mensim, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 napja késik a mensim, a teszt negatív. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A melleim majdnem két hete nagyon érzékenyek, a késés napján elkezdtem mérni a hőmet, fenn volt, és azóta is fenn van. Fehér színű folyásom van- de nem túl sok...
2009. ápr. 19. 10:24
 1/8 timido ***** válasza:
Nekem is késett, pont most, 7 napot. (tegnap jött meg végre) A késés az bármitől lehet. Stressz, vagy csak egyszerűen kihagy(ilyenről is hallottam), vagy a melegtől is előfordulhat, (bár ez inkább nyáron) szerintem ha holnap sem jön meg, nézz el nőgyógyászhoz. Én is úgy voltam vele, hogy ha nem jön meg most a hévégén, akkor elmegyek a nőgyógyászhoz, de szerencsémre megjött. Szóval én elmennék, az a biztos!
2009. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt...érzékenyek voltak a melleim...s több mint 10 napot késett..pedig nem voltam fiúval úgy:P:P:P de végül szerencsémre meg jott:D
2009. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben a teszt negatív, akkor szerintem nincs nagy gond. Nekem még 10 év mensi után is előfordult, hogy 1 teljes hónap kimaradt a nagy stressztől (államvizsga).
2009. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő akár egy hét alatt is képes produkálni egy 3 hónapos terhességet.
2009. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen csak agyban... mert bebeszéli magának. Előző voltam.
2009. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én most állok 3.nyelvvizsgám és az érettségim előtt.

Utoljára 3 hete voltam együtt a párommal,és nekem is késett,mondjuk nem sokat 5 napot,de ideges voltam,aztán gondolkodtam hogy pont mensim után voltunk 4 nappal szóval lehetetlen a terhesség de úgy voltam ha nem jön meg még egy hétig megyek dokihoz!szerencsére megjött.biztos a vizsgák miatt volt!

2009. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a legutóbbi menszim 3 hete késett.... csináltam én is tesztet, negatív lett de a biztosnság kedvéért elmentem nőgyógyászhoz is nem volt semmi gond, még most sem tudni miért késett annyit! Talán sok stressz vagy bármi!!! Ne aggódj, biztosan neked is megjön!
2009. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike, aranyosak vagytok.
2009. ápr. 19. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!