Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztünk, késik, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekeztünk, késik, de a teszt negatív! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátommal egyik heves alkalommal elfelejtettünk védekezni, de nem bennem ment el. Tudom, hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok, de nagyon kicsi az esélye a teherbeesésnek. Aznap mikor meg kellett volna jönnie, vettem 2 tesztet, az egyiket aznap csináltam meg, ami negatív lett, a másikat másnap reggel, szintén negatív. 900.- volt a kettő ( nem ócska 100forintosat vettem) állítólag nagyon megbízható. Már 3 napja késik. Lehet hogy rástresszeltem azért nem jön meg, vagy az időjárás is okozhatja? Segítsetek!
2011. aug. 11. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
varsz... 1hetig ha kesik az meg normalis...
2011. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mi is csinaltuk igy a mult hónapban, 2 napot késett, aztan megjött.. a teszt negativ lett.. nyugii
2011. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én azért bevettem volna egy esemény utánit...de ha a tesztben nem bízol,akkor sürgősen menj el nőgyógyászhoz.Amúgy volt már hogy késett??
2011. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
jaj es nyugodj meg mert nemvagy terhes!!
2011. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
de rögtön utána nem mutatja a terhességet, nem? ahhoz két hét kell
2011. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
utolsó, peteérés 14 nappal menstruáció előtt van, akkor lehetséges a megtermékenyítés, így mire késne, ki kell, h mutassa a teszt. a menzesz ideje előtt, így nyilván nme pontos...
2011. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
júl 22én voltunk együtt. most aug.11-e van. 8án kellett volna megjönnie. ilyenkor már kaphatok pontos tezsteredményt, nem?
2011. aug. 11. 12:09
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
ilyenkor igen, es ma mind a ket tesz lett negativ akkor meg mar nyugi, nem vagy az... ilyen esetekbol mar legalabb 500 gyerek szuletett volna
2011. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

drága kérdező te terhes vagy :DD

viccet félretéve... a teszt csak akkor mutat valamit,ha a terhességi hormonok kimutatható szintet érnek el...

másrészt a megbizhatóságuk 97%..

várj néhány napot és ismételd meg a tesztet.....

minél több idő telik el annál biztonságosabb a teszt eredménye a pozitv vagy negatív eredménye..

remélem hasznos volt...

2011. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az első legfontosabb dolog, hogy nagy levegő és nyugalom! Az aktus óta már eltelt a 2 hét, sőt. A teszt már kimutatná, ha baba lenne a dologban. Hallottunk már csodákról, hogy nem mutatta ki a teszt, stb. De szerintem itt nem ez a helyzet. Ha biztosra szeretnél menni, vegyél még 1 tesztet, de ne ugyan azt, amilyet már vettél. Mindenképpen reggeli első pisiből csináld meg! Ha az is negatív, akkor nyugalom és türelem. Nekem télen minden ok nélkül 2 hetet késett. Én is megijedtem, elmentem nőgyógyászhoz. Másnap reggelre meg is jött. A lényeg, hogy teszt és ne stresszelj!

2011. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!