Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha tablettát szedek, tegnap vettem be az utolsó szemet, és pár órára rá barnás pecsételődés jelentkezett, ami még ma reggel is tart?

Figyelt kérdés
A mellem is feszül két-három hete. Az utolsó menstruációm óta nem volt szexuális kapcsolatom, lehet, hogy előtte estem teherbe és most jelentkeznek a tünetek? A menstruációmnak szombat-vasárnap kellene megjönnie. Segítsetek :S
2011. szept. 8. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább arra gondolnék, hogy ha nem rég óta szeded ezt a tablettát, hogy mellékhatások jelentkeznek. Irány doki. Ha tuti nem mellékhatás, akkor pedig nemi fertőzés is lehet. ( nem kell megijedni ettől sem lehet csak herpesz stb )
2011. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És bármelyik is a 3 közül én elmennék dokihoz.
2011. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedted mindig, nem hinném hogy lehet baj. A melled attól is feszülhet, hogy meg fog jönni nemsokára. Nem szokott? Nekem áll. A barnás pecsételődés is előfordulhat menzesz előtt, de lehet mellékhatás. Igazából vmennyi esély mindenre meg van, menj el orvoshoz. Viszont csinálhatsz egy tesztet is.
2011. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!