Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Tapasztaltatok olyat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tapasztaltatok olyat, hogy fogamzásgátló tablettától nőtt a melle?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondolok, akik pl. 16 évesen kezdték szedni, mert akkor elvileg még fejlődésben van a szervezet.
2009. ápr. 21. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
mentos! tudod az a cukorkaszerűség. nekem fogszabályzóm volt azzal meg ugye nem lehet rágózni én is ezt csináltam nekem a mentos bevált!
2009. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Igen ez a mentos téma ide illik :D Majdnem lefordultam a székről :D
2009. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
nem.
2009. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
21 évesen kezdtem szedni, de nem nőtt a mellem semmit!
2009. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
én 19 évesen kezdtem szedni, és egy egész kosárméretet nőtt a mellem, pedig még fogytam is időközben pár kilót, most 75D-t hordok az ez előtti 80/85 B volt vagyis olyan 75C-s kosárnak megfelelő kb, szal igen, nekem nőtt tőle( Belara-t szedek)
2009. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
a mentoszos vagyok. bocsi de mintha az előbb még 1 olyan kérdésre válaszoltam volna hogy ha nem rágózhat a csaj akkor hogy lehetne jó a szájszaga.amúgy amikor elolvastam és rájöttem hogy én írtam én is majdnem lefordulatm a székről de az előbb még tényleg itt volt egy olyan kérdés. én arra akartam válaszolni. bocsi
2009. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Nekem is nőt, de nem olyan sokat. Ja és nekem a foggátló miatt beállt a súlyom is, max 2 kg +/-

21/L

2009. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, hogy megkérdezem, de aknek nőtt azt miért pontozzák le? Vajon valami rosszat mondott avval, hogy leírt? Mondja már el valaki, mert kiváncsi vagyok... Egyébként nekem is nőtt, de én még csak 18 leszek. Bár nem hiszem, hogy véletlenül pont akkor nőtt meg magától amikor elkezdtem szedni, szóval biztos miatt van. Edig nem sokat mert picike, de nagyon látható is emiatt a különbség. Ja és nem ezért kezted el szedni.
2009. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nőtt tőle (75B volt, most 85C) már 2éve szedem, igaz hiztam is
2009. ápr. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Már az 1. hónapban nőtt 1 méretet. Csak sajna nekem folyamatosan fáj is... 24/l
2009. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!