Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két bogyó után tünet a melleme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két bogyó után tünet a mellemen? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Eddig két tablettát vettem be, és most az előbb, fürdés közben vettem észre a bal mellemen, hogy a bimbóudvar felett kb. egy centis részen mintha meg lennének duzzadva a tejmirigyek. A jobb mellemen ilyen nincs. Nőgyógyásznál két hete voltam, megvizsgált, ő nem vett észre semmi különöset, én se eddig. Lehet a két szem fogamzásgátlótól ilyen hamar? Yasminelle egyébként.
2011. szept. 8. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj.

2 szem után még annyira nem is hat. Kb 6 - 7 nap után kezd el hatni normálisan. De ezt gondolom el mondta a nõgyógyász hogy addig még mindig védekezned kell gumival vagy más valamivel.


Lehet azért van mert meg van a havid, hisz akkor kezdted el szedni a fogit nem?

2011. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
terhes csak akkor nem lehetsz, ha már 2-3 hónapja nem volt szex...semmilyen védekezés nem 100%-os
2011. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
A fogamzásgátló erősen hormontartalmú. Szóóval lehetséges hogy a tejcsatornáid begyulladtak. A gyógyszer mellékhatása lehet többek között a feszítő érzés. Ha biztos akarsz lenni (és egy nő erre legyen igényes) menj el a nőgyógyászodhoz és mondd el a panaszodat... Vagy menj el szűrésre!
2011. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy tényleg a menzesztől, de még sosem tapasztaltam ilyesmit.

Terhes pedig tényleg nem lehetek. Hasi uh is volt a nőgyógyászati vizsgálaton két héttel ezelőtt, és pont akkor volt peteérésem is. :)

2011. szept. 8. 22:35
 15/17 anonim ***** válasza:
teljesen természetes. nekem is megvolt duzzadva mellem, meg feszült is mire rá állt a szervezetem a gyógyszerre. utána tünetmentes lettem.nyugi
2011. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Nem bánnám mondjuk, ha kicsit "megduzzadna", mert most az A kosaras melltartó is nagy... :/

2011. szept. 9. 10:51
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem nőni fog a melled, ha a doki sem vett észre semmi különöset, akkor az jó:) nekem 1 év használat után A-ról felnőtt C-re:)
2011. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!