Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszereset? Ilyennek kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszereset? Ilyennek kell "kinéznie" aktus után?

Figyelt kérdés

Szóval próbálom érthetően megfogalmazni:

A párommal óvszerrel védekeztünk és mikor beleélvezett a gumiba és kivette, akkor konkrétan így a gumi első része így lelógott.. .vagy hogy fogalmazzam... tehát felhúztuk az óvszert és a makk környékén ráncos volt a gumi picit (a spermazsák rendben volt) és mikor beleélvezett ugye megtöltődött spermával és így "lógott", előrejött egy kicsit a gumi, de a tövénél maradt és kiszakadni biztos nem szakadt ki mert ellenőriztük...

szóval ez normális hogy így "lóg?"... vagy

nem értitek mit mondok?xDDD

vagy inkább azt írjátok le hogy nálatok hogy van ez :)

köszöönöm aki válaszol :)


2011. szept. 8. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A gravitáció miatt lóg minden.
2011. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt úgy hívják: gravitáció
2011. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
37%
hat johogy lelog ha beleelvezik:) de szerintem probaljatok meg gumi nelkul.akkor nem log le semmi sem..az am az igazi elvezet.neked is jobb neki is:D
2011. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás: hélium.Akkor majd nem lóg-.-
2011. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább a hidrogént + egy gyufát javaslok...hátha a kémia jobban megy, mint a fizika...
2011. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ha lóg? Lényeg h beléd ne kerüljön sperma nem? - Amúgy meg normális.
2011. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert:

1. elélvezett, tehát tele a gumi

2. elélvezett, valószínüleg a pénisz térfogata, mérete csökkenni kezdett, ezétz lazult rajta a gumi, csúszott lejjebb, ahogy kihúzta.

2011. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó 2-nek köszönöm az értelmes választ, megnyugodtam :) És mielőtt 14-nek néznétek, nem vagyok az, először voltam együtt fiúval és nem tudtam hova tenni a dolgot, hiszen nem "láttam" még ilyet, szóval még egyszer köszönöm:)
2011. szept. 8. 22:26
 9/12 anonim ***** válasza:
én értelek mire gondolsz félig lejött a gumi a végén ráncos volt és logott... ez nem attól van hogy beleélvez előtte is ilyen volt már.. nálam is mindig ez van :S
2011. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Talán nem kellene még szexelned. Anyu meg ne tudja.
2011. szept. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!