Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gold Lily spirál? Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gold Lily spirál? Kinek van/volt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szültem már,nem szeretnénk több babát. Hormonmentes fogamzásgátlás jöhet szóba,mert migrénes vagyok! Olyan dolgok nem jönnek be,amivel sokat kell pepecselni! Tehát a spirálra gondoltunk a dokimmal! Segítsetek Anyukák!
2011. szept. 11. 11:26
 1/5 linduci11 ***** válasza:
100%
Szia.24 éves vagyok és van már 2 gyermekem.A második után rakattam fel én is ugyan ilyen spirált.Nekem nagyon megfelelt.A menstruációm is rendszeres volt.Nem voltak panaszaim.Mondjuk néha szex közben zavart,a páromat meg folyton "bökte"Deviszont nemlettem terhes.Szerintem a spirál a legjobb.
2011. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Pont arra is kíváncsi lettem volna,amire már előre megadtad a választ! :) Mennyire zavaró a spirál a férjednek? Tényleg érzi???
2011. szept. 12. 07:54
 3/5 linduci11 ***** válasza:
Igen,de csak bizonyos helyzetekben.Picit lehet érezni,de nem fogja zavarni szerintem.Az én páromat sem zavarta,de mondta h,lehet érezni hogy,ott van.De nem okoz fájdalmat eggyikőtöknek sem!Az elején még fura hogy,ott van,de utánna már észre sem veszed,veszitek:)
2011. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha érzi a párod, akkor minél előbb nézesd meg, mert normál esetben a 'legvadabb pózban' sem szabadna éreznie! Ha érzi akkor lecsúszott a méhnyakba, így viszont már bármikor teherbe eshetsz! Eddig csak a szerencsének köszönd, hogy nem jött a baba. A doki nem mondta el, amikor feltette?
2011. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még mindig nem tettük fel a spirált! A múltkor még érdeklődés szintjén kérdeztem,de még nem került rá alkalom...addig óvszer...Azért köszi! :)))
2011. nov. 10. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!