Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Muszáj szedni fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj szedni fogamzásgátlót vagy elég az óvszer is?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és a barátommal ( 21 éves) fél éve együtt vagyok.. és még nem történt köztünk szexuális kapcsolat .. csak kielégitett .. és már nagyon akarja a dolgokat de én még nem voltam senkivel szerintetek elég ha felhúz egy óvszert vagy kezdjek el szedni fogamzásgátlót..

hozzá kell raknom hogy ő az ezelötti barátnőjével mindig szexelt csak akkor nem ha beteg volt .. mert mindig észnél volt még gumit sem használt és a csaj sem szedett fogamzásgátlót ! szóval elég a gumi.. köszönöm ha írtok


2011. szept. 13. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Gumit mindenképp.


Inkább nem kezdek el bunkózni, hosszú lenne a lista.

2011. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nyugottan bunkóz én meghallgatlak !
2011. szept. 13. 21:13
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"mert mindig észnél volt még gumit sem használt" ha észnél van, akkor használ gumit! Ne akarj már 16 évesen terhes lenni -.- sőt cuki nemi betegségeket elkapni.
2011. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

de úgy értem h ha elélvez akkor kiveszi.. !!

de akkor szerintetek kell szednem tabletátt vagy elég a gumi?

2011. szept. 13. 21:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy érted, de úgy tudod, hogy van cuki előváladék, amiben van spermium, amitől simán terhes lehetsz!!!! A megszakítás NEM védekezés! És elég a gumi, csak tudja használni.
2011. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem nagyon szeretnék már most tabletát szedni!! és ezért szeretném ha csak gumival védekeznénk!!

de félek mert még nem voltam senkivel és teljes mértékben megbízok benne de már kb 8 hónapja nem volt senkivel és már nagyon akarja a dolgokat és félek hátra elvadul!!

2011. szept. 13. 21:24
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tablettát szedned -.- használjatok gumit és kész.
2011. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gumi elég, de ne csak a végén húzza fel. :) Mi is évek óta gumizunk és nem volt semmi. Persze kibontásnál + felhúzásnál azért vigyázni kell meg nem a tesco gazdaságos a legjobb ötlet.
2011. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat! : )
2011. szept. 13. 21:30
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég a gumi, ha normálisan használod. 16 évesen egyébként sem javasolt a tabletta.
2011. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!