Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe estem? Vagy csak még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem? Vagy csak még mindig a mellékhatás?

Figyelt kérdés
Szombat hajnalban többször is szeretkeztünk a barátommal, 2x óvszerrel, 1x pedig védekezés nélkül,ami tartott kb. 20 mp-ig,mert féltem. Nem ment el úgy bennem. Hétfőn vettem be 72 órás tabit(Escapelle), jött is a mellékhatás,fejfájás,és egy kicsit görcsölt a hasam alul. Ma viszont hányingerem van,és tegnap este is kicsit az volt. 26.-án kéne megjönnie. Amikor a második szeretkezéssel végeztünk,eltelt a harmadik előtt 20-30 perc. Viszont a hasam néha még alul mindig görcsöl.
2011. szept. 14. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Terhességről beágyazódás után beszélünk,ami jó esetben is 7-10 nap.Csak ezután kezdődik el a hcg hormon termelődése,ami miatt lehetnek valakinek terhességi tünetei.Vagyis esetedben ez még nem annak a jele,mivel 5 nap is alig telt el.Tesztet pedig a szeretkezés után két héttel érdemes csinálni először,ha negatív akkor pár nappal később még egyet.Addig pedig nem tudsz mit tenni,mint várni.
2011. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit ne mondjak, baromira megérte 20 másodperc élvezetért (vagy inkább azért se, mivel paráztál közben) egy időre szétcseszni a hormonrendszered.

A terhesség nem vszínű, de marhára nem egészséges a tabletta.

2011. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
A 72 órás tabletta nem játék és egyáltalán nem ajánlott. Igen indokolt esetekben szokták használni, pl. ha kiszakad a gumi, vagy buta vagy,megszakítással csináljátok és a srác nem volt elég gyors. Nyamvadt 20 másodpercért bevenni egy tablettát nagy ökörség, hiába előtte fél órával ment el a gyerek. Teherbe esni azért nem olyan egyszerű. Ha meg ennyire parázol, akkor legközelebb még kicsit se csináljátok gumi nélkül. Úgy meg főleg nem, hogy előtte már elment párszor..
2011. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes... Nyugiii...hasonló tüneteim voltak a 72órás tabi után... És egyetértek azzal hogy hülyeség volt bevenni, össze vissza fogsz menstruálni,én kb 5hónapja vettem be,utána 2hónapig minden 2hétben megjött,és még ennyi idő után is előfordul,hogy 2hetet késik,vagy annyival hamarabb megjön a vártnál... :/
2011. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is beszélve a menstruáció előtti mellfeszülésről,és a fejfájásról... :/ (amik a tabi óta jelentkeznek nálam) ... előző voltam
2011. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen,lehet hogy hülyeség volt bevenni,de inkább minthogy terhes legyek. :/
2011. szept. 14. 18:47
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne legyél hülye, hogy úgy fekszel le gumi nélkül a barátoddal, hogy előtte már elment legalább egyszer. Az még veszélyesebb, mintha csak simán megszakítással csinálnátok.
2011. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ember, te csak berúgtál, mint az istennyila.
2011. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!